Kolay ve Hızlı Alışveriş Deneyimi

7000’den fazla ürün çeşidine sahip olan İstegelsin, diğer online platformlar gibi fiyat üstüne ekleme yapmıyor. Market fiyatında olacak şekilde tüm isteklerinizi kapınıza ulaştırmak için hazırda bekliyor. Üstelik sıcak – soğuk tüm ürünlerin özel depolama imkanları dahilinde ulaştırılmasına özen gösteriyor.

Knorr Veggies Nohut Kıtırı 25 Gr

Tüm mutfak lezzetlerini ayrı kategoriler halinde paylaşır ve isteyenler ‘vegan’ tercihi ile istediğine ulaşabilir. Örnek vermek gerekirse vegan beslenme programına uyanlar için Knorr Veggies nohut kıtırı 25 gr haliyle paylaşılır. Bu taze lezzet siparişiniz üzerine anında kapınızda olacaktır. Sağlıklı bir atıştırmalık olarak ele alınan lezzete dair:

  • %100 doğal olan sebze kıtırlarının eklenmesi esas alınmıştır.
  • Kurutulmuş nohuttan üretilen sağlıklı bir atıştırmalık olarak kabul edilir.

Aynı zamanda lezzetin öne çıkmasında etkili olan baharatlar da içerir. Kırmızı biber ile kimyon bunlar arasında gösterilir. Hem lif hem de protein içerdiği için son derece faydalı bir besin olarak bilinir. Aynı zamanda kıtırların hazırlık aşamasında glüten kullanılmaması da sağlıklı beslenme programlarına sahip olanların dikkatinden kaçmıyor.

Güzel Ada Gıda

Organik ürünler satın almak isteyenlerin de vazgeçilmez adresi haline gelmiştir. Örneğin Güzel Ada gıda olarak Hindistan cevizi temin edilebilir. Son derece faydalı olan Hindistan cevizinin kullanım alanı bir hayli fazla. Bundan dolayı hemen hemen her evde bulunan ürünler arasında.

Öncelikle kırışıklıklara karşı son derece etkili bir ürün olarak ele alınır. Yaşlanmayı engellemek isteyenlerin öncelikli tercihi haline gelmiştir. Özellikle de kol ile boyun bölgesinde meydana gelen sarkmaların engellenmesi adına kullanılır. Rendelenmiş Hindistan cevizi içeren ürün serin ve kuru alanlarda muhafaza edilmeye uygundur. Kullanım talimatlarını dikkate alanlar tüm bu hususlar üzerine ele alabilir. Organik olan ürün uzun ömürlü ve son derece sağlıklıdır.

Özerhisar Cam Şişe Ayran 1 L.

Tüm markaların ürünlerine kolaylıkla ulaşır ve siparişe geçebilirsiniz. Bunlar arasında gösterilen Özerhisar cam şişe ayran 1 litre olarak paylaşılır ve ayran sevenlerin tercihi halindedir. Pastorize inek sütü ile hazırlanan ayran içerisinde içme suyu bulunuyor. Bunlar ile birlikte:

  • Yoğurt masayı ile sofra tuzu eklenerek eşsiz lezzete ulaşılmıştır.
  • Hem süt yağı hem de süt içerdiği için protein kaynağı olarak bilinir.

Probiyotik tüketmek sağlık açısından son derece önemlidir. Bunun farkında olanların öncelikli tercihi de ayran oluyor. Süt ve süt ürünleri arasında olan ayran için Özerhisar gibi pek çok markaya yer verilir. Online siteden her birini değerlendirerek istediğinizi sipariş etmeniz beklenir.

Algida Maraş Usulü Kestane 200 Ml

Tatlı lezzetler arayanların öncelikli tercihi dondurmalar oluyor. Özellikle de Algida Maraş usulü kestane 200 ml tadanları kendine hayran bırakan lezzetler arasında. Adı üstünde Maraş usulü olması da öne çıkmasında bir hayli etkili. Bunun gibi kestane içeriğinden kaynaklı eşsiz bir lezzete tanıklık etmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Algida Maraş usulü dondurma yıllardır farklı içerikler ile sektörde başı çekmeye devam ediyor. Son olarak bunlar arasında katılan kestaneli dondurması herkesin beğenisini toplamıştır. Sütlü olan yoğun tadın içerisine kestane eklenmiştir. Üstelik yerken kestane parçalarını hissetmeniz kaçınılmaz olacaktır. Son olarak dış kaplamasında çikolata kullanılması da lezzetin öne çıkmasında bir hayli etkili olmuştur.

Erpiliç Bütün Piliç 1700 Gr. 

Soğuk zincir alanında da hizmet verildiğini göreceksiniz. Et ve et ürünlerini güvenle sipariş verebileceğiniz platformlardan bir tanesidir. Bu şekilde Erpiliç bütün piliç 1700 gr olarak paylaşılır ve tavuk ihtiyacınızı anında karşılaşmanız esas alınır. Et, tavuk ve şarküteri ürünlerinin:

  • Sipariş üzerine anında hazırlanmasına özen gösterilir.
  • Özel depolar ile temin edilmesine dikkat edilir.

Elle kesim olan Erpiliç bütün piliç herkesin damağına hitap ettiği için başı çekmektedir. Sonuç olarak sipariş vermek isteyenlerin adet belirtmeleri ve sepet sistemine göre ödemelere geçmeleri esas alınır.

İstegelsin mutfak ihtiyaçlarınızı anında kapınıza ulaştırmak için hazırda bekliyor. Online süper marketin tadını çıkarmak isteyenler hemen https://www.istegelsin.com/ tercihinde bulunabilir. Üstelik üyelik işlemlerine başvurarak fırsatlardan anında haberdar olabilir ve faydalanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir