Anneler Günü İçin Deko Pasaj Yanınızda!

Anneler Günü için Deko pasaj Yanınızda! Hemen hemen hiçbir anne, anneler günü için hediyeye ihtiyaç duymaz. Ancak onları mutlu etmek, düşündüğümüzü göstermek ve varlıklarına minnettar olduğumuzu belirtmek için en güzel günlerden bir tanesidir anneler günü. Yılda sadece bir kez değil, her gün annelerimizin kıymeti bilinmeli fakat yine böylesi özel bir günü atlamamak da gerekir. Eğer siz de aynı fikirde iseniz o zaman çeşit çeşit ürünlerin satılığa çıkarıldığı Deko Pasaj’da aradığınızı bulabilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Buketli Kız Biblo

Annenizin baktıkça sizleri hatırlayacağı bir hediye arıyorsanız o zaman anneler gününe özel buketli kız biblo çok ideal bir hediye olacaktır. Tamamen polyesterden üretilmiş bu biblo el yapımı olmakla beraber aynı zamanda sipariş üzerine yapılmaktadır. Eğer evin bir köşesinde, sürekli göreceği bir hediye istiyorsanız o zaman satıcının bu ürünü ile ilgilenebileceğinizi düşündük. Annelik Dünyası

Antika Bakır Saksılık 

Hemen hemen tüm anneler, evlerinde çiçek yetiştirmeyi severler. Onlara bu hobilerinde destek olmak için işte eşsiz bir hediye antika bakır saksılık. Antikalardan hoşlanan anneler için hem dekoratif hem de vintage bir hediye olacak bu ürün sayesinde ona, standart anneler günü hediyelerinden daha farklı bir armağan sunmuş olacaksınız. Bizce çok da beğenecek.

Kare Gramofon Oymalı 

İşte anneler günü için alınabilecek en güzel, en şık ve en düşünceli hediyelerden biri. Kare gramofon oymalı işlemesiyle, annenizin daha görür görmez hayran olacağı bir armağan olacak. Sadece taş plakları çalabilen bu gramofon sayesinde onu alıp geçmişe götürecek ve anılarını yaşaması için eşsiz bir fırsat sunacaksınız. Satıcı, ürün içerisinde bir adet hediye taş plak da hediye gönderiyor. Annenizin dinlediği her şarkıda yüzünde tebessüm olma istiyorsanız o zaman bu hediyeyi kaçırmayın deriz.

Fransız Vintage Oyma Çerçeveli Ahşap Üzeri Yağlıboya Minyatür Tablo 

İşte evini güzelleştirmek ve renk katmak isteyen anneler için harika bir hediye Fransız Vintage Oyma Çerçeveli Ahşap Üzeri Yağlıboya Minyatür Tablo. Çerçevesi çok değerli Fransız işlemeleri ile süslü olan ve eve tam bir Orta Çağ havası katacak olan bu tablo, vintage tarzından hoşlanan annelerin bayılacağı türden bir hediye olacak. Hem çok hem de çok zarif duran bu hediye sayesinde onu çok mutlu etmiş olacaksınız. Detaylar için satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

El Örmesi Kule Bahçe Balkon Salıncak 

Keyfine ve evine düşkün annelerin hoşlanacağı türden bir hediye olan el örmesi kule bahçe balkon salıncak sayesinde ona konforlu bir hediye vermiş olacaksınız. 100 kilograma kadar taşıma kapasitesi olan bu ürünü ister balkonda, ister evin bir köşesinde ya da bahçe içerisinde kullanabilirsiniz. İşlevselliği ve şık görünümü sayesinde her alan uyum sağlayan bu hediye ile annenizin dinlenme anlarını daha renkli bir hale getireceksiniz. İster peşin isterseniz de kredi kartına taksit imkanı sağlayan satıcı ile detaylar hakkında iletişime geçebilirsiniz. Farklı bir anneler günü hediyesi için bizce kesinlikle kaçırılmaması gereken bir hediye. Karar sizin.

Deko Pasaj’ anneler günü ve eviniz için daha pek çok ürün bulunmakta. İstediğiniz ürünü seçip, satıcılar aracılığıyla bunları satın almanız mümkün. Oldukça hoş mobilyaların bulunduğu bu uygulamaya bayılacak ve eviniz için aradığınız her şeyi uygun fiyatlar ile burada bulacaksınız. Detaylar için; www.dekopasaj.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir