Royal Motors’a tebrik yağıyor

royal_motors

Dünyanın en lüks otomobillerini geliştirmekte olan Rolls Royce, Türkiye’deki distribütörüyle işlerini çok iyi bir şekilde yürütmekte. 2014’ün Şubat ayından itibaren Rolls Royce’un distribütörlüğünü üstlenen Royal Motors, yaptığı satışlarla Avrupa’nın tüm istatistiklerini geride bıraktı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Royal Motors’un sahibi Artuğ Aysal, Avrupa’da en fazla satışına her zaman Cenevre’de yapıldığını ama Mart ayından itibaren İstanbul olarak Cenevre satış istatistiklerini geride bıraktıklarını dile getirirken yakın zaman içerisinde yeni bir modeli de satışa sunacaklarını ifade etti. Ayrıca şirkete ana merkezden gelen tebrik mesajları da dikkat çekilmesi gereken bir detay.

Özellikle yerel seçimler sonrasında satışlarının adeta patlama yaşadığını, Münih’te 250 bin euro’ya satılamayan bir aracın, Türkiye’de 800 bin euro’ya alıcı bulduğuna dikkat çeken Aysal, “Demek ki Rolls Royce’un potansiyeli varmış ve herkes satın almak için distribütörü bekliyormuş. Elbette 11 bin kişilik müşteri portföyümüzün ve ikinci el kolaylığı sağlamamızın da etkisi büyük” diye konuştu.

Aysal, yakında Phantom Coupe modelini de satışa sunacaklarını belirtirken, fiyatının 1.2 milyon euro civarında olacağını sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir