Hastel Kablo Çorlu

Geçen sene Çorlu’da yeni fabrikalarını kurmaya başlayan Hastel Kablo, bu fabrika aracılığıyla müşterilerine elit bir hizmet vermek istediklerini dile getirdi. Ayrıca üretimin de son sürat devam edeceğini söyleyen Genel Müdür Alaca şunları sözlerine ekledi : “Sektörde tüm yeniliklerde öncü olan firmamız laboratuvar ve Ar-Ge konusunda da rakiplerinden bir adım önde olma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor”

Modernleşmenin çok önemli olduğunu vurgulayan Alaca, Çorlu’da açacakları fabrikanın da günümüz teknolojisine uygun şekilde kurulacağını dile getirdi. Ayrıca 1997 yılında açıldıktan sonra bu kadar büyük gelişmeyi beklemediklerini söleyen Alaca “Kısacası kaliteli zayıf akım kablolarına ihtiyaç duyulan her yerde, geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz.” dedi.

Türkiye’nin dünya kablo sektöründe daha da yükselmesini gerektiğini de vurgulayan Alaca, bunun için kendilerinin çok çalıştığını, daha da çalışmak, daha iyi yerlere gelmek için sürekli geliştiklerini dile getirdi. Türkiye’nin dünyada kablo piyasasındaki payı şu an sadece yüzde 2.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.