Takı Üzerine İşletme Açacaklara Model Önerileri Koton’dan!

Koton, geçmişten günümüze yenilikçi tasarımlarıyla birçok kadının tercihinde olan markadır. Aksesuar kategorisindeki takılarıyla küpeden yüzüğe, kolyeden bilekliğe kadar birbirinden farklı alternatifleri sizlerin seçimine sunuyor.

1.Halka Küpe – Altın Rengi

Birçok kadının en vazgeçilmez takısı, halka küpelerdir. Halka küpeler farklı tasarımlarla bir araya geldiği takdirde ortaya oldukça ince ve zarif görünümler çıkmaktadır. Halka küpe altın rengi seçeneği ile gerek spor, gerekse şık kombinleriniz de kurtarıcı bir üründür. Aynı zamanda paslanma, renginin kararması ya da aşınma gibi durumlar söz konusu değildir. Kombinlerinizi ortaya çıkarırken, halka küpe ile aksesuar tarzınızı da yansıtabilirsiniz.

2.Metalik Küpe – Altın Rengi

Metalik küpe altın rengi, tek bir beden şeklinde sunuluyor. Ürünün halka detayı oldukça zarif bir şekildedir. Uç kısmında bulunan beyaz inci detaylı metalik tasarım ise halka küpe özelliğinden uzaklaştırarak daha minimal ve daha naif bir görünüm oluşturmuştur. Şık kombinlerinizle bir araya getirebileceğiniz gibi tercihen sportif kombinleriniz de de, sizin aksesuar tarzınızı yansıtabilir. Metalin küpe altın rengiyle, paslanma, kararma gibi bir durumların yaşanılması mümkün değildir. Saçlarınız toplu ya da açık şekilde kullandığınızda da metalik ve altın rengine yakın bir tasarıma sahip olduğu için rahatlıkla görülebilir. Ucunda bulunan top şeklindeki detay ise zincir ile birlikte tutturulmuş ve küpeği sadelikten uzaklaştırır.

3.Çoklu Küpe – Altın Rengi

Sallantılı, uzun, ağır ya da büyük küpeleri tercih etmeyenler için çoklu küpe altın rengi aksesuar tam da aradığınız bir niteliktedir. Minik detaylı olduğu gibi farklı detaylı şekilleriyle de sizler için sunuluyor. Tercihen düğümlü şeklinde bulunan küpeyi kullanabilirsiniz. Tercihen de daha sade, fakat zarif bir görünüme sahip olan aksesuarı kullanabilirsiniz. Aksesuar tercihini minimal detaylı ürünlerden tercih edenler için kesinlikle kullanışlıdır. Altın renk seçeneği bulunduğu gibi gümüş renk seçeneği de yer edilir. Her yaş grubuna uygun olan çoklu küpe aksesuarını, farklı kombinlerinizle dilediğiniz şekilde siz de kullanabilirsiniz.

4.Zincir Bileklik – Altın Rengi

Kolye, küpe ya da yüzükten ziyade bileklik sevenler için zincir bileklik altın rengi oldukça şık tasarımı ile yer edilir. Üründe halka detayları bulunduğu gibi tekli yıldız detayı da vardır. Parlak ve sevimli bir görünüme sahip olduğu için şık kombinlerinizle bir araya geldiği takdirde aksesuar tarzınız muhteşem bir şekilde ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda her yaş grubuna uygundur. Tercihen şıklı kombinlerle kullanabilirsiniz. Tercihen de halka detayları bulunduğu için spor kombinlerle de uygulanması mümkündür. Paslanma, kararma gibi bir durum söz konusu değildir. Yıldız detayının ön planda olması ve bunun taşlı bir şekilde işlenmiş olması sebebiyle dikkat çeken bir yapıya sahiptir.

5.Katlı Deniz Kabuğu Kolye – Turkuaz

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte tişört ya da bunun gibi kıyafetler üzerine en çok farklı tasarımlardaki kolyeler kullanılır. Kolye tercihini sadelikten uzaklaştırarak çoklu bir şekilde tercih edenler için katlı deniz kabuğu kolye turkuaz renk seçenekleri ile sizler için koton.com.tr üzerinde sunuluyor. Turkuaz ön plana çıktığı gibi halka zincir ya da farklı minimal tasarımlarla da dizayn edilmiştir. Dilerseniz turkuaz dışında farklı renk seçenekleri üzerinden de bir seçim yapabilirsiniz.

Renkli, şık, sade ya da özel tasarımlarla bulunan takılarla tarzınıza ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Stilinizi yansıtırken moda trendlerine uygun aksesuar takı seçeneklerini koton.com.tr üzerinden online bir şekilde satın alarak gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi Koton ile tam zamanı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir