Geçmişi Ayağınıza Getiren Kobiler Başarıyor! Dekopasaj!

Dekopasaj, birbirinden farklı özel ürünlerin bir arada bulunduğu markadır. Yeni taşındığınız bir evi ya da ev içerisindeki farklı ihtiyaçlarınızı dekore ederken bunu uygun fiyatlarla yapmak istediğiniz takdirde, Dekopazajı sizde tercih edebilirsiniz. Yalnızca belirli kategorilerde değil, ev içerisindeki kullanılabilecek farklı ürünlerle yer edilir.

1.Nostaljik telefonluk

Nostaljik telefonluk, özel tasarımla yer edilen bir üründür. 50 cm eninde, 82 cm yüksekliğinde ve 115 cm derinliğe sahiptir. Ahşap malzemelerle tasarlanan ürünün rengi bejdir. Nostaljik telefonluk, yalnızca sehpa şeklinde değil beraberinde koltuklu olarak tasarlanmıştır. Çekmeceli 1 adet gözü bulunur. Rahat bir koltuk tasarımı mevcuttur. Evinizin, işyerinizin ya da herhangi bir alanın dekorasyonunu nostaljik ve oldukça vintage bir görünüme getirmek istediğiniz de tercih edebilirsiniz.

2.El dokuma ihtişamlı benzersiz pamuklu yün kilim 932

El dokuma ihtişamlı benzersiz pamuklu yün kilim 932, 63 cm x 220 cm boyutundadır. Evinizde rahatlıkla kullanırken yıkama ya da bunun gibi işlemlerde herhangi bir istenmeyen durum gerçekleşmez. Pamuklu yün kilim uzun süreli kullanıma dayanıklıdır. Aynı zamanda kilim üzerinde farklı renklerde detaylar yer edinir. Bu detaylar bulunduğu alanın renk kombinasyonuna da uyumludur. Turuncu, yeşil, bordo, siyah ya da farklı renklerle işlenmiş detayların bulunması, nostaljik bir hava oluşturur. Tercihen koridorlara, tercihen de bulunulan alandaki giriş kısımda kullanabilirsiniz. Özel olarak el tezgahlarında imal edilmiş ve doğal boya kullanılmıştır. Çok amaçlı olarak her yerde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

3.Nostaljik Ahşap Terek

Nostaljik ahşap terek, 74 cm yüksekliği ve 50 cm en oranına sahiptir. Üründe herhangi bir kusur ya da hasar bulunmamaktadır. Bu sebeple dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Tercihen raf şeklinde duvara monte edilebilir. Tercihen de ters çevirerek herhangi bir dolap şeklinde de kullanmanız mümkün. Ürün özel olarak ahşaptan yapılmıştır. Su bazlı boya ile renklendirildiği gibi farklı renklerde uygulanması mümkündür. Ürün içerisinde kullanılan teller, galveniz yapı ile tasarlanmıştır. Bu sebeple paslanma ya da bunun gibi durumların yaşanılması mümkün değildir. 4 adet fincan askılığı yer edinir. Özel olarak üretilen nostaljik ahşap terek ile sizde bulunduğunuz alanda harika bir görünüm oluşturabilirsiniz.

4.El dokuma görkemli çumra yörük yün kilim 206

El Dokuma Görkemli Çumra Yörük Yün Kilim 206,  kırmızı ve beraberindeki farklı detaylar da bulunan renklerle yer ediniyor. Oldukça dikkat çekici bir yapıya sahiptir. Özel olarak üretildiği gibi bünyesinde kullanılan boyalar da tamamen orjinal ve doğaldır. Ürün dokuması sık ve içeriğinde kullanılan yünler sağlık açısından kesinlikle uygundur. Tercihen ev içerisinde, tercihen de herhangi bir alanda muhteşem bir görünüm oluşturmak istediğiniz takdirde sizin tercihiniz olabilir.

5.Nostaljik Tv Ünitesi

Nostaljik TV ünitesi, ahşap malzemeden yapılmıştır. Kapaklarda dekoratif ince detaylar yer edilir. Aynı zamanda 2 adet rafı da mevcuttur. Üst kısmı tercihen TV ünitesi, tercihen de herhangi bir alanda kullanabilmeye uygundur. Üründe %100 el işçiliği uygulanmıştır. Bu sebeple zamanla yıpranma, aşınma ya da bunun gibi istenmeyen durumların gerçekleşmesi mümkün değildir. 140 cm uzunluğu, 45 cm derinliği ve 50 cm yüksekliğe sahiptir. Bulunduğu alanda şık ve nostaljik bir görünüme sahip olduğu gibi raflı ve gözlü detaylarının yer edinmesi, kullanım kolaylığı sağlar.

Ev içerisindeki tarzınızı yansıtırken bunu uygun ve kolay ödeme olanaklarıyla gerçekleştirmek istediğiniz takdirde, dekopasaj.com üzerinden online bir alışveriş sağlayabilirsiniz. Dekopasaj, gerek alım gerekse satış işlemlerinin kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiği platformdur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir