Nuxe, Türkiye’ye yoğunlaşıyor

nuxe

Çalışmalarını Fransa merkezli sürdürmekte olmasına rağmen uluslararası pazarda önemli bir isme sahip olan dermokozmetik markası Nuxe, ülkemizdeki çalışmalarına ağırlık verecek. İlk olarak Türkiye pazarına 2008 yılında adım atmış olan Nuxe, toplam 65 ülkede satış yapmaktayken, bu konu hakkında açıklamalarda bulunan Türkiye Genel Müdürü Frederick Carrera, ülkemizde büyük bir pazar potansiyelinin bulunduğunu, Türk bayanların markalarını çok çabuk benimsediklerini dile getirdi. Gelen bilgilere göre firma her iki senede bir yıllık cirosunu iki katına çıkarmayı başarıyor; istikrarlı bir istatistik.

Premiere Vision İstanbul’da
1973’ten bu yana, Paris’te kumaş fuarını düzenleyen Premiere Vision artık İstanbul’da da yılda iki kez düzenlenecek. Premiere Vision İstanbul, 29-30-31 Ekim tarihlerinde CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Fuara yaklaşık 150 dolayında şirketin katılması ve 5 bin profesyonel ziyaretçi bekleniyor. Premiere Vision SA CEO’su Philippe Pasquet, İstanbul’un cazibe merkezi oduğunu söyledi.

Fransa’dan sonra ilk SPA Türkiye’de

Dünyada Fransa’dan sonra ilk Spa’larını Türkiye’de açtıklarını söyleyen Frederick Carrera, “Bodrum Maçakızı Otel’de açılan Spa’mız bizim için markanın bilinirliği ve tüketicideki algısı açısından önemli bir adım” dedi.

En fazla kuru yağ satıyor
En fazla satılan ürünlerinin Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ olduğunu belirten Frederick Carrera, şöyle devam etti: “Bunun nedenini tahmin etmek çok da güç değil. Kendi pazarını yaratan bir ürün. 6 bitkisel yağdan oluşan bu ürün vücut ve saça uygulanabiliyor.
Uygulama sonrası yağlı his bırakmadığı için de kuru yağ adını alıyor. Bir diğer çok satan ürünümüz ise Nuxellence Jeunesse. Enerji ve gençlik veren anti-aging bakım kremi.”


RAMAZAN
Beş farklı koli

CarrefourSA, Ramazan’a özel beş farklı paket hazırladı. Koliler, ‘Geleneksel Ramazan Kolisi’, ‘Klasik Ramazan Kolisi’, ‘Süper Ramazan Kolisi’, ‘Mega Ramazan Kolisi’ ve ‘Lüks Ramazan Kolisi’ çeşitleriyle satışta.

Gül kokulu sofra

Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri bünyesinde yer alan Şelale gül suyu, Ramazan’ın vazgeçilmez tatlısı güllaç ile sofralarda yerini alacak. Marka yetkileri, “Gül suyu bu Ramazan yine tatlılar ve yemeklerde hoş kokular bırakacak” diyor.

Bal gibi Ramazan

‘Sır, sabır, armağan’ mottosuyla balı sofralara taşıyan Anavarza Bal, Ramazan’ı ‘her sofrada bir gurme olsun’ kampanyasıyla karşılıyor. Anavarza Bal, çam ve çiçek balı alana keven kekik balı hediye kampanyası düzenliyor.

Hediye kart

Migros Grubu, bu yıl Ramazan’ı ‘Bereket’, ‘Lezzet’ ve ‘Ziyafet’ kolileri ile karşılıyor. Hayırsever vatandaşlar için sunulan ‘Ramazan Hediye Kartları’ ise, Ramazan’da yapılacak yardım ve bağışlar için farklı bir seçenek oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir