Yılın Son İndirimlerini Kaçırmayın; Korkmaz!

Korkmaz, güvenli alışveriş yapabileceğiniz online satış mağazası üzerinden mağazalarında satın alabileceğiniz tüm ürünlerinin satışlarını yapmaktadır. Mutfak gereçleri, sofra ürünleri, küçük ev aletleri, tencere setleri ve çaydanlık setleri gibi birçok ev ürününü online mağazalarından satın alabilirsiniz.

Korkmaz Zeta 6 Parça Bej Omlet Set

Korkmaz Zeta 6 parça bej omlet seti, bej rengi ile birlikte gri renk seçeneği olan bir üründür. 6 parçadan oluşur ve ölçüleri; 18-20-22 cm’dir. Volkanit görünümlü PTFE kaplamaya sahiptir. Çizilmeye karşı ekstra dirençli olarak tasarlanmıştır. Zehirli gaz çıkarmadan pişirme, kolay temizlenme, yüksek pişirme performansı özelliklerine sahiptir.

Geri dönüşüm ile kazanılabilir materyallerden üretilmiştir. İç yüzeylerindeki yapışmazlık özelliği kolay kullanım rahatlığı sağlamıştır. Düşük ısıya dayanıklı silikon dış kaplaması vardır. Daha az yağ kullanarak yemek pişirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ile satın alacağınız ürünler aynı gün kargoya verilir.

Korkmaz, satın almış olduğunuz ürünlerden memnun kalmamanız halinde 14 gün içerisinde iade ve değişim hakkı tanımaktadır. Bu süre içerisinde faturası ile mağazalarına müracaat edebilir ve değişim yapabilirsiniz. İade için online satış mağazası üzerinden form doldurabilirsiniz.

Korkmaz Orbit Maxi Çaydanlık Takımı

Korkmaz Orbit Maxi çaydanlık takımı, gri renk seçeneği mevcut olan bir üründür. Derinlik hacmi 1.2 Lt, alt hacmi 2.0 Lt, üç kat kapsül tabana sahiptir. Taban yüzeyi 135 mm’dir. Paslanmaz çelikten tasarlanmıştır ve parlaklığını koruyacak dış yüzeye sahiptir. Bakalit sapı el yakmayan ergonomik malzemeden üretilmiştir. Kırılmaya dayanıklı cam kapağa sahiptir. Özel bir küre formu vardır ve estetik bir tasarıma sahiptir.

Korkmaz online mağazası üzerinden satın alabileceğiniz çaydanlık seti için taksit seçenekleri sunulur. Almış olduğunuz ürünlerle ilgili sorun yaşamanız halinde 14 gün içerisinde iade edebilir veya faturanız ile birlikte Korkmaz mağazalarından değişim yapabilirsiniz.

Korkmaz Mia Metalik Bej Waffle Makinesi

Korkmaz Mia metalik bej waffle makinesi, granit görünümlüdür ve PTFE kaplama ile tasarlanmıştır. 850 Watt, 19 cm çap, ergonomik dizayn, alüminyum döküm ızgara özelliklerine sahiptir. Eşit ısı dağılımına sahip olduğu için kıvamı aynı waffle yapabilirsiniz. Yapışmayı önleyen ve kolay temizlenebilen bir yüzeye sahiptir.

Korkmaz online mağazalarından satın alabileceğiniz ürünlerden memnun kalmamanız halinde 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Faturanız ile birlikte Korkmaz mağazalarından ücretsiz değişim yapabilirsiniz.

Korkmaz Antique 82 Parça Çeyiz Seti

Korkmaz Antique 82 parça çeyiz seti, yemek takımı, tencere seti, çatal-bıçak seti ürünlerinden oluşur. 6 servis tabağı, 6 yemek tabağı, 6 tatlı tabağı ve 6 çorba kasesi vardır. 6 adet yemek kaşığı, yemek çatalı, yemek bıçağı ve tatlı çatalı bulunur. Tencere seti paslanmaz çelikten tasarlanmıştır ve parlaklığını koruyan bir tasarımı vardır. El yakmayan özel kulp ve tepeleri vardır.

Tüm parçaları bulaşık makinesinde temizlenebilir. Estetik tasarımı ile mutfakta fazla yer kaplamaz. Yüksek ısı transferi sağlayan tencere takımları, enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kolay temizlenebilir bir tasarıma sahiptir. Satın almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir veya faturası ile mağazalardan değişimi yapabilirsiniz.

Korkmaz Bianca 159 Parça Çeyiz Seti

Korkmaz Bianca 159 parça çeyiz seti, tabak seti, çorba kasesi, fincan takımı, çay takımı, baharatlık ve peçetelik parçalarından oluşur. Estetik tasarımı ile dikkat çeken ürünler, kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Tencere seti, yapışmaz özelliğe sahiptir ve parlaklığını kaybetmez. Korkmaz online mağazalarından çeyiz seti almak için https://www.korkmazstore.com.tr/ adresini hemen ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir