Uygun Fiyata Ev Dekorasyonları; Biboya!

Uygun Fiyata Ev Dekorasyonları; Biboya!

Biboya, kurulduğu günden bugüne kadar ev dekorasyonunda değişmeyen bir markadır. Evini güzelleştirirken daha renkli, daha cıvıl cıvıl ve daha farklı bir hava katmak isteyenler kaliteli bir marka aradıklarında, tercih edebilirler. Biboya ev dekorasyonunda, birbirinden farklı alternatif seçenekleriyle yer alır.

Aşçı Duvar Priz Sticker

Mutfağınızda renkli aynı zamanda farklı bir dekorasyon istiyorsanız aşçı duvar priz sticker, tam da aradığınız bir üründür. Online bu şekilde sistem üzerinden sipariş ederek, kendi mutfağınıza uygulayabilirsiniz.

  • Uygun fiyatlı bir şekilde sunulur.
  • Uygulaması oldukça kolaydır. Arkasında bulunan bant, yapışma engelleyici bir banttır. İstediğiniz yüzeye uygulamak için çıkartmanız yeterlidir.
  • Metal, ahşap, seramik, cam, duvar gibi her türlü yüzeyde uygulanabilir. Aynı zamanda dış etkenlere karşı da, dayanıklı bir üründür .

10 Kuş Kadife Sticker

10 kuş kadife sticker, bütçeye uygun fiyatı ile bulunmaktadır. Duvar boyasına zarar vermeden uygulayabilirsiniz.

  • Duvara yapıştırdıktan sonra temizleme aşaması, pratik bir şekilde gerçekleşir. İstediğiniz her alana uygulayabilirsiniz.
  • Evinizin havasını değiştirmek istediğinizde, gayet hoş bir görünüm oluşur.

10 adet kuş yer alır. Kuşlar irili ufaklı olarak, farklılık oluşturur.

Art Deco Stencil Şablon 30×30

Artdeco stencil şablon 30 x 30 cm dolap, mutfak fayansları, duvarlar, kumaşlara bile bant yardımı ile sabitlenebilen bir üründür. Tek bir renkten oluştuğu için dilediğiniz farklı renklerle boyayabilirsiniz.

  • Evinizi kendinize göre kişiselleştirmek istediğinizde, farklı renklerde boyadığınız zaman gayet güzel bir görünüm oluşur.
  • Uzun süreli kullanıma dayanıklıdır. Herhangi problem oluşturmaz.
  • Evin havasını değiştirdiği gibi farklı bir görünüm kazandırır. Genel olarak çocuk odası için tercih edilmektedir. Fakat siz evinizin birçok odasında, zevkinize göre özelleştirerek kullanabilirsiniz.

Bambu Odunsu Çubuklu Oda Kokusu

Bambu odunsu çubuklu oda kokusu, evdeki havasızlığı aldığı gibi muhteşem bambu kokusu eve yayılır. Uygun bir fiyatla sunulmaktadır. Dekoratif ve ferahlatıcı bir ürün özelliği taşır. Doğal bambu çubukları, renkli cam ambalaj ile birlikte birleştiğinden dolayı dekoratif olarak evinizi değiştirir. Bambu odunsu koku ile beraber, farklı koku tercihleri için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Galata Köprüsü Kanvas Tablo 50 X 70 Cm

Galata Köprüsü kanvas tablo 50 x 70 cm, muhteşem Galata Köprüsü’nü evinizin en güzel duvarına asmak istediğinizde tercih edebileceğiniz bir ürün. Dilerseniz kendi evinizde kullanabilirsiniz. Dilerseniz sevdiğiniz yakın bir arkadaşınıza, hediye şeklinde de gönderilmesi mümkün. Uygun bir fiyatla sunulmaktadır. Galata Köprüsü’nün muhteşem tarihi dokusuyla, evinize yakışacak bir dekoratif!

Evinizin güzelleştirirken en doğru adres, biboya! Ev dekorasyonunda ince detaylara önem verenler, biboya.com sitesini ziyaret ederek online alışverişin keyfini çıkarabilirler. Çocuk odası, oturma odası, mutfak ya da diğer odalar fark etmeden dilediğiniz şekilde evinize uygun dekorasyon ürünlerine, sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir