4 al 3 öde! Sen de Karaca Var mı?

Karaca, yatak odası, banyo, çeyiz setleri, kozmetik, aksesuar ürünleri satın alabileceğiniz bir online satış mağazasına sahiptir. Online mağazalarına özel hazırlanan kampanyaları ile uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri ücretsiz bir şekilde iade edebilir ve değiştirebilirsiniz.

Karaca Sofya 13 Parça Çelik Çeyiz Seti

Karaca Sofya 13 parça çelik çeyiz seti içerisinde tencere ve çaydanlık seti vardır. Düdüklü tencere, karnıyarık tenceresi, 16 cm tencere, 18 cm tencere ve 24 cm tencere parçaları vardır. Çaydanlık setinin demliği 0,8 litre, suluk 1,8 litredir. Paslanmaz çelikten üretilmiştir ve parlaklığını koruyacak bir tasarıma sahiptir. Homojen ısı iletimi sağlar, el yakmayan kulp ve tepeleri vardır. Özel güvenli paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Tüm ocaklarda kullanım için uygundur ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Satın alacağınız ürünlerin 2 yıl garantisi vardır. Karaca mağazalarından almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Değişim yapmak için ürünlerin faturası ile mağazalarından değişim yapabilirsiniz.

Karaca Biogranit Inox Tost Makinesi

Karaca Biogranit Inox tost makinesi, gri rengi mevcut olan bir üründür. 4 kademe pişirme özelliği vardır. Yüksekliği ayarlanabilir, 180 derece açılır. Çelik gövde ve granit plakadan üretilmiştir. 2000 W, kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Bulaşık makinesinde temizlenme kolaylığı sağlar.

Karaca online satış mağazalarından satın alabileceğiniz ürünün 2 yıl garantisi vardır. Üründen memnun kalmamanız halinde ücretsiz iade ve değişim yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde iade etme şansınız vardır.

Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Kahve Ve Çay Makinesi Kırmızı

Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 kahve ve çay makinesi, kırmızı rengi ile birlikte beyaz, krem renkleri mevcut olan bir üründür. Filtre kahve, çay, Türk kahvesi, sütlü kahveleri bir arada yapabileceğiniz özelliklere sahiptir. Tek seferde 10 fincan kahve yapabilirsiniz. Közde Türk kahvesi yapabileceğiniz ürün paketi içerisinde özel ölçü kaşıkları gönderilir. Aroma ayarı yapılabilir, 1385 Watt güce sahiptir, filtre kahve modu 600 Watt güce sahiptir.

Filtre kahve haznesinde çay da demleyebilir, aynı zamanda sütlü kahveler yapabilirsiniz. Çay demleme haznesi 750 ml’dir. Tüm aparatlarının elde yıkanması gerekmektedir. 2 yıl garantisi olan ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz.

Karaca Biogranit Stella 8 Parça Servis Hediyeli Tencere Seti

Karaca Biogranit Stella 8 parça servis hediyeli tencere seti içeriğinde 20 cm sahan, 20 cm tencere, 26 cm karnıyarık tencere, 26 cm tava, adet servis gereci vardır. Biogranit malzemeden üretilmiştir ve indüksiyon kullanımına uygun değildir. Bulaşık makinesinde yıkamak için uygundur.

Taksit seçenekleri ile satın alabileceğiniz ürünün 2 yıl garantisi vardır. Karaca online mağazası üzerinden yaptığınız alışverişlerde 14 gün içerisinde ücretsiz iade seçeneği sunulur. Ürünün faturası ile mağazalarına müracaat ederek değişim yapabilirsiniz.

Karaca Lidya 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı

Karaca Lidya 24 parça 6 kişilik porselen yemek takımı, pembe-beyaz estetik bir tasarıma sahiptir. Set içerisinde 6 adet servis tabağı, pasta tabağı, çukur tabak, kase bulunur. Tamamı porselen malzemeden üretilmiştir ve elde yıkanması tavsiye edilmektedir.

Karaca mağazasından satın alacağınız ürünün 2 yıl garantisi vardır. 14 gün içerisinde ücretsiz iade ve değişim yapabilirsiniz. Değişim yapmak için fatura ile birlikte Karaca mağazalarından değişim yapma şansınız vardır. Çeyiz setleri satın almak için https://www.krc.com.tr/ adresini hemen ziyaret edebilir, indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir