Türkiye’nin Lider Firmaları İspanya’da

İspanya Hükümeti Asturias Bölgesi ticari temsilcisi olan UNICO Danışmanlık, şirket ortaklarından Diego Garcia Pastor ile beraber, TEKFEN, ALARKO, GÜLERMAK, GÜLERMAK-DOĞUŞ, HAVATEK, RSC (Raylı Sistemler Kümelenmesi Derneği ),ESRAY firmalarını İspanya’ya götürüyor. 16- 18 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve metal sektörünün liderlerini bir araya toplayan Foro Meral 2013, İspanya’nın kuzeyindeki Gijon kentinde gerçekleşecek. Dünya’nın 5 kıtasından 40 ülkenin katılacağı ve 3 gün sürecek olan etkinlik, teknoloji, enerji, lojistik, raylı sistemler, yenilenebilir enerji sistemleri, madencilik gibi metal ile ilişkili pek çok sektörden dünya profesyonellerini bir araya getiriyor. Şirket ortaklarından Eren Lea Karslı, Türkiye’nin seçkin lider kuruluşlarının da katılacağı bu forumun metal sektörü ile ilgili karşılıklı bilgi alışverişini sağlayıp ve Türkiye ile İspanya arasındaki ticari ilişkileri daha da güçlendireceğini belirtti.

Bundan sonraki etkinlikler hakkında bilgi almak için;

[email protected] adresine mail atabilir,

0 212 322 39 70 numaralı telefondan UNICO Danışmanlık’ tan Eren Lea Karslı’ ya ulaşabilirsiniz.

Las empresas líderes de Turquía en España

La compañía de consultoría UNICO, representante comercial en Turquía de la Región de Asturias, dependiente del Gobierno de España, llevará a España de la mano de Diego García Pastor, uno de sus socios fundadores, a las compañías turcas TEFKEN, ALARKO, GÜLERMAK, GÜLERMAK-DOĞUŞ, HAVATEK, RSC (Asociación de Clústers de Sistemas Ferroviarias) y ESRAY.

El Foro Metal 2013, que se celebrará entre los días 16 y 18 de abril en la ciudad de Gijón, en el norte de España, reunirá a las empresas líderes del sector. La organización tendrá una duración de 3 días, contará con la participación de representantes de 40 países de 5 continentes y reunirá a profesionales de todo el mundo de sectores relacionados con el metal como la tecnología, energía, logística, sistemas ferroviarios o sistemas de energías renovables. Eren Lea Karslı, una de las socias fundadores de la compañía Unico ha afirmado que el foro, al que asistirán importantes compañías líderes de Turquía, servirá para compartir información relacionada con el sector del metal y reforzar las relaciones comerciales entre Turquía y España.

Para obtener información relacionada con las próximas actividades,

Puede enviar un correo electrónico a la direcció[email protected]

O contactar con Eren Lea Karslı de UNICO Danışmanlık a través del número de teléfono 0 212 322 39 70.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir