Turkcell’den KOBİ Desteği

KOBİ’ler için dijital çözümler üretmek için çalışmalarını başlatan Turkcell tarafından son dönemde yeni kampanyalar belirlenmeye devam ediliyor. Turkcell özellikle KOBİ’lerin ülke ekonomisine olan katkısını desteklemek için, Türkiye Teknoloji Buluşmaları ile tüm yatırımcılarla buluşmaya devam ediyor. Kayseri’de toplanan önemli iş adamları ve genç girişimciler, dijitalleşmeyle ilgili süreç hakkında net ve verilerle desteklenen raporlar sayesinde dönem hakkında detaylıca bilgilendirildi.

KOBİ’ler İçin Destek Planı

KOBİ’ler için özellikle Anadolu’nun yedi şehrinin gezildiği ve KOBİ’lerin ayağına gidilerek onların dinlendiği belirtildi. Ortaya çıkan şaşırtıcı sonuçlar ise özellikle KOBİ desteği ve yeni olanaklar sayesinde daha kolay iş kurma süreci sağlandığını yönündedir.

Turkcell tarafından planlanan yeni KOBİ projesi sayesinde tüm KOBİ’ler için iş yerlerini başarılı bir şekilde yönetme imkanı tanınıyor. Yenilenen plan ve proje sürecinde özellikle KOBİ desteği teknolojik gelişmelere uygun firmalar kurulmak istendiği taktirde çok yüksek rakamlarla sağlanacak. Anadolu’nun tüm bölgelerini karış karış gezdiklerini belirtmesiyle dikkat çeken TTB kuruluşunun üçüncü sezonunda Kayseri’de buluşma gerçekleştirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir