THY Yaz Kampanyası

thy

Ülkemizin en büyük uçakyolu firması olan Türk Hava Yolları (THY) işlerini sadece ülke içinde değil, yurt dışında da mükemmel bir ivme ve başarıyla sürdürmekte. Bunla birlikte her zaman karşımıza kampanyalar çıkarıyorlar. Ramazan Ayı boyunca biletlerin fiyatları 99 liradan başlarken şimdi de farklı bir yaz kampanyası geldi THY’den. Biletini 20 Temmuz’a kadar alıp uçuşunu 5 Kasım ve 31 Mart tarihleri arasında yapacak olan müşterilere bilet fiyatları 55 TL olarak belirlendi.

Türk Hava Yolları (THY), 20 Temmuz’a kadar “online” iç hat bileti alacak yolculara, 5 Kasım 2014-31 Mart 2015 tarihlerinde 55 liraya seyahat etme imkanı sunuyor. THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, yolcuların yurt içi noktalar dahilindeki kış uçuş planlaması aylar öncesinden takvime alındı.

Buna göre, kış döneminde biletlerini internet üzerinden erken satın alan yolcular, tüm yurt içi uçuşlarında 55 liraya (internet üzerinden her şey dahil tek yön satış ücreti) seyahat edebilecek. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyenler, 20 Temmuz’a kadar yapacakları biletleme işlemiyle uçuşlarını 5 Kasım 2014-31 Mart 2015 tarihlerinde gerçekleştirebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir