KOBİ E- Ticaret Zirvesi

KOBİ E- ticaret alanındaki başarılarının artırılmasını sağlamak, hizmetlerinin online faaliyetlerde de sürdürülmesini kolaylaştırmak gerekiyor. Bu süreçte özellikle geçen yıl 500’ün üzerinde KOBİ’ye destek veren platform, özellikle bu alanda KOBİ’leri bir araya getiriyor. Her birinin bilinçlenmesini sağlamak, başarılarını göstermelerine imkan tanımak için öncelikle firmaların hizmetleriyle ilgili dijitalleşme sürecinin detaylandırılması gerekiyor.

Sadece fiziksel hizmetlerin yanı sıra, dijital hizmetlerin öneminin de KOBİ’ler tarafından keşfedilmesi son derece önemli hale geldi. KOBİ ticaret zirvesinde elektronik ticaretin önemi, sektörlere ve iş kollarına bağlı olarak bu durumun etkisi detaylı olarak açıklanıyor.

Sosyal Medyadan Satış ve E- Fatura

Elektronik ticaret faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve kanuna uygun bir şekilde sosyal medyada satış yapılması için tüm detaylar net olarak açıklanıyor. Bu platforma katılım sağlayan 500’ün üzerindeki işletmenin temsilcisiyle birlikte her yıl düzenli olarak KOBİ E- Ticaret faaliyetleri hakkında kararlar alınıyor. Kurumun kazancının nasıl artırılabileceği, farklı şehirlerde nasıl büyük bir kitleye hitap edilebileceği de kısa sürede KOBİ zirvesinde açıklanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir