GÜNSİFED Kobilere Destek Çağrısında Bulundu

GÜNSİFED KOBİ desteğinin değerlendirilmesi için özellikle son on yıl içerisinde her yıl binlerce TL tutarında destek verilmeye devam ediliyor. Gelecekte de KOBİ için özel olarak destek politikalarının avantajlı bir şekilde belirlenmesini sağlayan çalışmalar yürütülüyor. Performanslarında hızla artış görülen sektörlere özel olarak destek verilmesi için GÜNSİFED başkanı, Türkiye ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Son dönemdeki özellikle ticari faaliyetlere dair yapılan saldırılara ve olumsuz durumlara karşı birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Enver Öztürkmen, bu tablonun en kısa sürede geçeceğini belirtti. KOBİ alanında geliştirici adımların atılmasının önemi de toplantının konusu oldu.

GÜNSİFED KOBİ Desteği

Türkiye’nin özellikle son dönemde sürekli olarak geliştiğini belirten GÜNSİFED başkanı tarafından şok açıklamalar yapıldı. Enver Öztürkmen tarafından yapılan açıklamalarda özellikle Türkiye’nin son birkaç yıldır hızla yükseldiğini, bu yükselişin her alanda önem kazandığını belirtti.  Her türlü olumsuzluğa birlikte karşı koyulduğunu ve ilerleyen zamanlarda da aynı durumun geçerli olacağını belirten GÜNSİFED başkanı tarafından yapılan açıklamalar, KOBİ’ye destek verileceğini de gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir