Kılıçoğlu Kiremit, uzman bayiler açıyor

Kılıçoğlu Kiremit

Çalışmalarını Eskişehir merkezli sürdüren ve ülke kiremit sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Kılıçoğlu Kiremit, geçtiğimiz sene Megaron’la birlikte yaptığı anlaşmanın ardından tekrar bir yapılanma süreci içerisine girdi. Bayilerine “uzman bayi” sertifikası dağıtan firma bunları İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara’dan firmalara verdi. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Endel Şirketler Grubu Yapı Malzemeleri Grup Başkanı Barış Y. Özaydemir, yeni tesisleriyle birlikte üretimlerini iki katına çıkardıklarını ve 88 yıllık bir firma olduklarını dile getirdi.

Barış Özaydemir, “Uzman bayilerimizin en büyük avantajları, Kılıçoğlu’nun pazardaki prestijini kullanmak yanında, çok çeşitli ürün portföyü ile müşterilere ulaşmak olacak” diyerek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Uzman bayilerimizin, aldıkları eğitimlerin ardından iş yapabilme becerileri daha da artacak. Daha üst segmentteki müşterilerle çalışacak, daha geniş alana yayılabilme şansları olacak. Eğitim sonucunda kurumsal kimlikle müşterilerine gittiklerinde diğer rakiplerinden ayrılmış olacaklar. Uzman bayiler, “Megaron Yeni Nesil Çatı Teknolojileri” olarak müşterilerine gidecekler, bizim kurumsal kimliğimizin gücüyle birlikte müşterinin karşısında olacaklar. Bizim odak noktamız, müşterilerimizin çatıyı çok iyi bilmelerini beklemekten çok, onların ihtiyaçlarını doğru anlayarak, eşi bulunmaz bir çatı deneyimi yaşamalarını sağlamak ve paralarının tam karşılığı hizmet vermektir. Megaron Yeni Nesil Çatı Teknolojileri Uzman Bayileri ile bu farklı deneyimi müşterilerimize sunuyor olacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir