Emel Pırlanta ile Kendini Şımart!

Emel Pırlanta mücevherde ilk akla gelen markalardan bir tanesidir. Yüzükler, küpeler, kol düğmeleri, kolyeler ve broşların her biri benzersiz çizgilere sahiptir. Zevkinize hitap eden eşsiz takılar, deneyimli ustalar tarafından ince işçilikle hazırlanır.

0.32 Karat Pırlanta Safir Kelepçe

Kendinize hediye vermek isterseniz 0.32 Karat Pırlanta Safir Kelepçe doğru seçimdir. Modern çizgileri ve zarif tasarımıyla yoğun ilgi görür. Beyaz altın olan ürünün üzerinde SI parlaklığında iki pırlanta ile 1 safir taş vardır. Safir, zümrüt kesim iken diğer taşlar yuvarlak kesimdir. Bilekliğin bağlantı kısmı zincirdir. Gösterişli kıyafetlerinizi tamamlayacak şık bir takı seçeneğidir.

0.63 Karat Pırlanta Coronet Kolye

0.63 Karat Pırlanta Coronet Kolye minik taşların bir araya getirilmesiyle oluşur. 14 ayar beyaz altın olan kolyenin üzerindeki 74 tane taş yuvarlak kesimdir. F renginde ve VS/SI parlaklığındaki tasarım oldukça şatafatlı durmaktadır. Çok gösterişli duran bu kolyeyi evlilik yıl dönümüm davetinizde takabilirsiniz. Son yılların en beğenilen ürünlerinden olan takıyı davetlerde aynı model küpelerle kullanabilirsiniz.

0.10 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

En fazla satılan minimal 0.10 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük kategorisindedir. 8 ayar beyaz altın olan yüzüğün taşları yuvarlak kesim şeklindedir.  Standart parlaklıktaki ürün oldukça sade ancak şık durmaktadır. İki tane ince halkanın birbirine geçmiş görüntüsün vardır. Dairenin birinde tek taş bulunurken diğerinde yarıya kadar sıralanan minik pırlantalar mevcuttur.

0.95 Karat Pırlanta Beyaz Safir Küpe

0.95 Karat Pırlanta Beyaz Safir Küpe kolye ve yüzükle set haline getirebilir. 14 ayar beyaz altından yapılan küpeler, yuvarlak kesim 12 pırlanta ile 2 safir barındırır. Ortadaki taşın çevresini saran altı tane taş çiçek görünümü vermektedir. Uygun fiyattan satılan ürün doğum gününe, mezuniyete hatta doğum hediyesi olarak alınabilir. Hoş bir dizayna sahip olan takı oldukça zarif durmaktadır.

Emel Pırlanta asalet ve sadeliği bir araya getiren takılara imza atmaktadır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için en özel tasarımları almak için https://www.emelpirlanta.com/ gidin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir