Columbia Yaz İndirimini Kaçırma!

Columbia küresel çapta spor giyim dahil çeşitli alanlarda ürün seçenekleriyle hizmet sunuyor. Kalitesi ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken markanın ürünlerinin kullanım ömürleri oldukça uzun. Kaliteli ve trend giyim ürünleri alırken çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Sun Drifter Woven II Kadın Elbise

Sun Drifter Woven II Kadın Elbise için üç farklı kampanya uygulanmaktadır. Nem emici özelliği olan elbiseyi üye olarak aldığınızda sepette indirim de kazanırsınız. Omni-Wick teknolojisiyle üretilen elbise yaz günlerinin her anında kuru kalmanızı sağlıyor. Ferah hissetmeyi sağlayan bu ürün aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlıyor.

Silver Ridge II Capri Erkek Kapri

Silver Ridge II Capri Erkek Kapri için dört tane kampanya mevcuttur. Size en uygun kampanyayı seçerek fossil renk bu ürünü alabilirsiniz. Yırtılmaz kumaştan üretilen kaprinin esnek bel ayarı yapılabilir. Çıkarılan kemer, düz paçaya sahip ürün güneş ışınlarından koruma sağlar. Nem emme özelliği bulunan kapri aşırı sıcaklarda kuru kalmanızı ve ferah hissetmenizi sağlayarak popüler kıyafetiniz olacak.

Alpine Chill Zero Kadın Kısa Kollu T-Shirt

Alpine Chill Zero Kadın Kısa Kollu T-Shirt, bu yazın en popüler üst giyim ürünlerinden bir tanesi. Columbia sitesinde satışta olan ürün için en az üç farklı indirim seçeneği mevcut. Siyah renkli olan ürün tüm serin ve kuru kalmanızı sağlayacak özelliklere sahip. Kullanılan özel kumaş bütün gün üzerinizde olmasına rağmen kötü koku oluşumunu engeller.

Zero Ice Cirro-Cool Polo Erkek Kısa Kollu Polo T-Shirt

Zero Ice Cirro-Cool Polo Erkek Kısa Kollu Polo T-Shirt almak için dört farklı indirim kampanyasından yaralanma şansınız var. Üye olarak alım yaparsanız sepette % 5 indirim kazanıyorsunuz. Yaz aylarında en çok kullanılan üst giyim ürünlerinden olan polo t-shirt her yaş grubundan erkek için kurtarıcıdır. Güneş ışınlarından koruma tüm gün serinlik özelliği olan tişört son derece rahat bir seçimdir.

Columbia markasının her ürüne uygulanan indirimlerinden https://www.columbia.com.tr/ giderek yararlanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir