Desa Seyahat Ürünleri

Desa birçok ürünü sürdürülebilirlik projeleriyle üretiyor. Giyimden seyahate her alanda gereksinimleri karşılayan marka uygun maliyetlerle ihtiyaçlarınıza ulaşmanızı sağlıyor. Her alanda olduğu gibi seyahat ürünlerinde kalite getiren markaya tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Samsonite Base Boost 4 Tekerlekli 55 cm Kabin Boy Kumaş Valiz

Samsonite Base Boost 4 Tekerlekli 55 cm Kabin Boy Kumaş Valiz yüzde yüz polyester üretimdir. Bütçe dostu olan ürün hafif, kaliteli ve koruma özellikleriyle dikkat çeken Base Boost koleksiyonun parçasıdır. 5 yıl garantisi bulunan valiz modern, şık ve çeşitli renklere sahip. Valizin iç kısmında eşyaları sıkıştırma için şerit parçaları var. Ayrıca kapak kısmında özel eşyalarınızı koyabileceğiniz ek bir bölüm mevcut.

Lipault Paris Originale Plume

Lipault Paris Originale Plume valiz 63 cm, dayanıklı iskelet yapısı valizin daha sabit görünmesini sağlıyor. Silikon fermuara başlıkları, çift tekerlek ve çeşitli etiketlerle çok daha fresh görüntü veriyor. TSA kilit sistemi eşyalarınız için endişelenmenizi önlüyor. Çekme yeri ve iki taşıma kulpu olan valiz yüzde 95 naylondan üretilmiştir.

American Tourister Wavebreaker

American Tourister Wavebreaker, 77 cm ebadında büyük boy çocuk valizidir. Çizilmelere karşı korunan ürün uygun fiyatıyla çocuklarınızın seyahat hazırlığını kolaylaştırıyor. Çift tekerliğinin olması kolay taşıma sağlarken iç kısımda yer alan şeritler eşyaların kolaylıkla düzenlenmesine yardım ediyor. Dış yüzeyinde Mickey Mouse bulunan valiz son derece kaliteli bir tasarımdır.

American Tourister Upbeat- Sırt Çantası

American Tourister Upbeat- Sırt Çantası hem seyahatler hem de günlük yaşamda kullanılan işlevsel bir üründür. İş yeri ya da okul için laptop çantası olan ürün bir anda seyahat çantasına dönüşüyor. Birçoğu su geçirmez özellikte üretilen bu çantalar son derece kaliteli ve kullanışlıdır. Omuz kısmındaki kayışlar ergonomik tasarımdır ve kullanım sırasında ekstra rahatlık sağlar. Bir büyük göz ve bir küçük gözden oluşan çantanın iç kısmında ayrı bir bölüm daha vardır.

Desa tarafından sunulan en dayanıklı seyahat ürünlerini https://www.desa.com.tr/ adresinden alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir