Çok Al Az Öde Fırsatları D&R’ da!

D&R, online kitap mağazası olarak ünlenmiş bir alışveriş platformudur. Kitaplara ek olarak teknoloji ürünleri dahil binlerce içeriği müşterilerine sunar. Üstelik ürünlerin birçoğunda avantajlı kampanyalar düzenler.

Noki Eco Telli Dosya Kırmızı 50’li

Noki Eco telli dosya kırmızı 50li çok al az öde kampanyası ürünlerindendir. Yerli üretim olan ürünün paket içeriği 50 tanedir, Propilen malzemeden üretilmiştir ve yerli üretimdir. Öğrencilerden çalışanlara kadar uzanan geniş kullanıcı kitlesi vardır. Evrak düzenlemesinde yararlanılır. Hastaneler, okullar, iş yerleri en çok kullanıldıkları alanlardır. Toplu olarak alındığında çok daha uyguna satılan ürün tek de alınabilir. Mavi, siyah ve çeşitli renklerde almak mümkündür.

Mas Zımba Teli No:10 (3 Kutu) 141

Kırtasiye ürünleri arasındaki zımba teli de evrak düzenleme benzeri işlerde kullanılmaktadır. Mas Zimba teli no: 10 önemli bazı belgeleri birine sabitlemeye yarar. Memurlar, öğrenciler ve öğretmenler sıkça kullanmaktadır. Çok al az öde kampanyasında 3 kutu şeklinde satılır. 150 TL’ yi geçen siparişler için kargo ödemesi yapılmaz. Kullanım alanı çok geniş ürünü istediğiniz zaman alabilirsiniz. Kampanyadan yararlanma için acele edin.

Noki Klasör Geniş Çakmalı Mavi

Noki klasör geniş çakmalı mavi, belge düzenleme, fotokopileri arşivleme ve notlarını sıralama için kullanılır. Ofis düzenini sağlamanıza yardımcı olan ürün iş yerlerinize renk katar. Yerli üretim olan dosya geri dönüşüm imkanı olan materyalden üretilmiştir. Kampanyalı satışta olan ürün hastaneler dahil pek çok işletme ve şirkette kullanılmaktadır. Öğrenci ve eğitimcilerin notlarının düzenli olmasının sağlar.

Uni-Ball Vision Elite 0.5 Siyah Roller Kalem

En çok kullanılan ofis ve kırtasiye ürünleri arasında Uni-Ball Vision Elite 0.5 siyah roller kalem yer alır. Ürün uçağa benzeyen şık bir tasarıma ve dolma kaleme benzeyen uzun kapağa sahiptir. Düzgün yazmayı sağlayan ürün mürekkep akıtmamaktadır. Daha parlak ve net yazılar için üründe parlak pigment mürekkep kullanılmıştır.

D&R güvencesi ila sunulan ürünleri çok uygun maliyetlere alabilirsiniz. Siteye üye olduğunuzda çok daha kazançlı alışveriş yaparsınız. Kırtasiyeden oyuncağa ve bilgisayar alanında hizmet veren mağazadan alışveriş https://www.dr.com.tr/ üzerinden kolaylıkla yapın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir