Desa ile Seyahatlerinde Tarz Ol!

Seyahat ürünleri pazarına öncülük eden Desa konforlu ve kullanışlı alternatif ürünleri ile sektörün gelişmesini sağladı. Marka uzun zamandır online satışları ile e-ticaret sektörünün de öncüleri arasına girdi.

Desa ile Seyahatlerinde Tarz Ol!

Ayunli Bej Kadın Biker Deri Ceket

%100 koyun derisinden üretilen ayunli bej kadın biker deri ceket önden kruvaze metal fermuar ile kapanıyor. Ön bölümde yandan girişli metal fermuarlı cep detayı bulunan ürünün kollarında aynı zamanda arka bel bölümünde özel metal aksesuar kullanıldı.

Rahat kalıbı sayesinde günlük kullanıma uygun olan ceket içerisinde astar bulunuyor. Deri şıklığından vazgeçmeyen kadınların tarzına uyum sağlarken rahat görünümü sayesinde beraberinde konforlu kullanım avantajını getiriyor.

Pravin Kahve Erkek Lastikli Deri Chelsea Bot

%100 deri materyal kullanılarak üretimi gerçekleştirilen Pravin kahve erkek lastikli deri Chelsea bot aynı zamanda deri iç tabanlı. Tekstil astarlı ürün lastik detayı ile öne çıkarken Eva tabanı kullanım konforu sunuyor. Klasik bot tasarımına sahip olsa da erkeğin karizmasını ve duruşunu sergilemesine yardımcı oluyor. Ürünün taban yüksekliği 1,5 cm, burun yapısı ise yuvarlak.

Dikiş estetiği ile hareketlendirilen bot yan kısmında kullanılan metal detay ile erkeğin tarzını yansıtmasına yardımcı oluyor. Birçok erkeğin vazgeçilmezleri arasına giren ürün hem günlük hayatta hem de iş hayatında tasarımıyla konforunuzu ve şıklarınızı bir adım öteye taşıyor. İkonik stilin vazgeçilmesi Chelsea bot farklı kombinasyonlarda kullanılabildiği gibi güçlü duruşunuzu göstermenizi destekliyor.

Samsonite Base Boost 4 Tekerlekli 55 Cm Kabin Boy Kumaş Valiz

Bütçesini aşmadan yolculuk etmeyi planlayan seyahat severlerin kalbine dokunan koleksiyon ürünü samsonite base boost 4 tekerlekli 55 cm kabin boy kumaş valiz kalitesi ile öne çıkıyor.

Hafifliğinin yanında koruma gibi değerlere sahip olan ürün renk çeşitliliği ve tonları ile şıklığı simgeliyor. Kadın ya da erkek herkese uygun olan valiz seyahatlerinizde modern bir görünüm yakalamanızı destekliyor.

Yarım asrı deviren Desa başarılara attığı imza ile Türkiye’nin lider deri ve deri ürünleri üreticisi olmaya devam ediyor. Ayakkabıdan monta ceketten çantaya kadar aradığınız tüm deri ürünleri için desa.com.tr adresi sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir