E-bebek Oyuncak Fiyatları!

Bebeğinin olacağını öğrenen her kadın ve her erkek için hayatının en heyecanlı anı yaşanır. Kucağına alacağı anı sabırsızlıkla beklerken tatlı bir telaşı sarar. E-bebek telaşınızı paylaşmaya uzun süren alışveriş sürecini kısaltmaya devam ediyor.

Baby Toys Bin Git İlk Arabam

Yürümeyi ilk adımını attığında fiziksel gelişimini desteklemek aynı zamanda denge kontrolünü öğrenmesini sağlamak için baby toys bin git ilk arabam devreye giriyor. Ayağa kalkmaya teşvik ederken bacaklarla birlikte tüm kaslarını geliştirmesine yardımcı oluyor.

Dayanarak ayağa kalkan bebekler aynı zamanda eğlenceli vakitler yaşıyor. Minik bedeninin zarar görmemesi için oval olarak tasarlanan ürün kornalı olmasının yanında aynı zamanda bagajlı. Özellikle 12 ay ve üzeri çocukların kullanımı için uygun.

Baby Toys Sallanan Eşek

Bebeklerin bedensel gelişiminin yanı sıra aynı zamanda denge kontrolünü, motor becerilerini, hayal güçlerini ve el becerilerini destekleyen baby toys sallanan eşek 6 aydan sonra her bebeğe uygun. Vücudundaki tüm kasları ile bacaklarının gelişmesine yardımcı olan ürünün oturma alanı yumuşak yastıklı koltuk şeklinde.

Bu sayede güvenliğin yanında aynı zamanda konforlu kullanım imkanı da sağlıyor. Rayları ile kulpları masif ahşaptan üretilen ürün oturma yüksekliği 25 cm. Ebatı 58 x 29 x 48 cm olan sallanan oyuncağın sırt yüksekliği 22 cm.

Baby Toys Eva 10 Parça Bebek Puzzle Oyun Matı Yer Karosu

Keyifli vakit geçirirken yeni şeyler öğrenmeye hevesli olan bebeklerin dikkatini çeken canlı renklere sahip baby toys Eva 10 parça bebek puzzle oyun matı yer karosu güvenli oyun alanı hazırlar. Yumuşak dokusu zarar vermezken portatif özelliği sayesinde kolay saklanır. Harfleri, sayıları ya da hayvanları çok daha kolay öğrenmesi ile zihinsel gelişimine katkı sunulur.

Yumuşak yapısı dizlerine acıtmaz düşmelerde incinmelerin yaşanmasını engeller. Renkli figürler sayesinde eğlenceli zaman geçirme imkanı oluştururken her parça 32 x 32 x 1 cm ebatlarında. 10 parçadan oluşan ürün kullanım için yaş aralığı 10 ay ve üzeri.

Doğum öncesi başlayarak 4 yaşına kadar hem annenin hem de bebeğin ihtiyaçlarını kaliteli ürünleri ile karşılayan e-bebek ürünlerini internet sitesinden ya da mağazalarından alabilirsiniz. Firma e-bebek.com adresinden yapılan tüm alışverişlerde hızlı teslimat garantisi sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir