Dijital Kobi’de % 25 Tasarruf Avantajı

1999 yılında faaliyete başlayan dijital kobi alanı, öncelikle Multnet Up olarak hayatımızda yer almaya başladı. Ardından yemek kartı, akaryakıt ve esnek yan haklarla birçok alanda hizmet vererek, finansal bir destek sağladı. Birçok dijital kobi alanı, tek çatı altında toplanarak herkesin yararlanabileceği bir şekilde yeniden hayata geçiriliyor.

Tek Çatı Altında Kobilere Dijital Destek

Aynı bünye altında İpara, ininal ve Multinet Up olarak kullanılmaya başlayacak olan bu hizmetler, ortak verilerek kısıtlamadan çok tasarruf imkanın sağlanmasına neden olabildi. Öncelikle 50 bin işyeri üyesi ve 30 bin müşteri hedefinin gerçekleşmesiyle, 200 bin kurum yeni mobile Kobi avantajlarından yararlanabilecek.

Hizmetlerin ortak verilmesiyle, 1 ile 25 arasında tasarruf sağlanması, hem kobilerin hem de şirketlerin işine yarayacak. Yemek kartı ve akaryakıtın yanı sıra konaklama, seyhat ve araç kiralamaya kadar birçok alanda kullanılabilecek dijital kobi, finansal servislerde de kullanım imkanı bulabileceğiniz bir alana dönüştürüldü. Yeni dönem kobilere sağlanacak olan % 25 tasarruf kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir