Ziraat Bankasından Kobilere Yeni İmkanlar 2020’de

Tarım alanından enerji alanına kadar birçok sektörde destek sağlayacak olan Ziraat bankası, kobi desteğinde de kredi sağlayacağını açıkladı. Üreticilik alanında yer alacak olan bütün sektörlere kredi desteği sağlanarak, Türkiye ekonomisinin iyi bir yere yönelmesini sağlamaya çalıştıklarını açıklayan genel müdür Hüseyin Aydın, 2020 yılında stratejilerinin tarım ve enerji alanında olacağını duyurdu.

Kobilere 11 Milyar Finansman İmkanı

Ekonomi için önemli bir konumda olan Kobilerin, uygun faiz oranlarında kredi desteği almalarını sağlayacak olan Ziraat bankası, 11 milyar finansal destekle sektöre yeni katılanların önünü açacak maliyetlerin sağlanacağını açıkladı.

Kobilerin yanı sıra konut kredisi açısından da 250 bin kişiye 3 milyar finansman destek sağlanacağı üzerine yeni stratejiler belirlediklerini söyleyen Ziraat bankası, 2020 yılının üretim yılı olacağını söyleyerek, her alanda yatırımcılara kredi paketleri sunulacak. Özel taşıt kredisinden, konut ve kobi kredilerine kadar geniş bir listeyi üreticilerle buluşturacak, bu sene ekonomik anlamda kalkınma yoluna gidilecek. Uygun faiz oranları ve uygun vade imkanları Kobileri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir