Desa Açık Ayakkabılar

Desa Açık Ayakkabılar ile hem şık hem konforlu! Deri malzemelerin kullanıldığı ürünler sayesinde ayakkabınız dayanıklı olduğu gibi açık modeller ile de havalı olacak. Neden kendine bu konforu sunmuyorsun? Hemen gel, zevkine göre seçim yaparak bu hazzı yaşa.

Adela Fuşya Kadın Kroko Baskılı Deri Terlik

desa.com.tr şıklığı seven kadınların tercihi olarak tıklanıyor. Sunduğu muhteşem ürünler ile hadi sende aramıza katıl.

Adela Fuşya Kadın Kroko Baskılı Deri Terlik; Fuşya, siyah, turuncu ve mavi renk olarak tasarlanmış olup seçimi değerli kadın müşterilerinin zevk ve kombinelerine göre ayarlamasına olanak tanır. Ürün topuklu bir model olup topuk yüksekliği 5,5 cm olarak belirlenmiştir. Terlik deri malzemeden imal edilmiş olup; renkli bir görünüme sahiptir. İç astar ve tabanı da kendi rengine sahip deri ile imal olmuştur. Ürün üst ve topuk kısmı ise kroko baskılı deri model ile desenlenmesi sağlanmıştır. Bu şık ürün terliğin sunduğu rahatlığı verirken; modeli ile de basit durmadığı için ayakkabı gibi kullanmaya olanak tanıyacaktır.

Wanna Ekru Kadın Zincirli Sandalet

desa.com.tr platform sunduğu modeller ile; kadın müşterilerinin hem ayak sağlığını hem şıklığını düşünürken, hem de dayanıklı ürünler çıkarmayı amaçlıyor.

Wanna Ekru Kadın Zincirli Sandalet, oldukça şık bir model olarak değerli müşterileri ile buluşuyor. Ürün ekru, kırmızı ve yeşil renkler olarak imal edilmiş ve seçimi müşterilerinin zevklerine sunmuştur. Ürün komple topuklu yapıya sahip olup; taban yüksekliği 3 cm olarak belirlenmiştir. Sandalet tipi model olup; ayak arka kısmından bağcıklı bir yapıdadır. Ön kısımlarında ise hacimli gold detay zincir aksesuar ile şıklık sağlanmış olan model hafif ve esnek bir yapıdadır. Tabanı poliüretan malzemeden imal edilmiş olup; ayaklarınızın rahatı için çaba sunar.

Marge Siyah Kadın Zincir Detaylı Sandalet

desa.com.tr şıklığı seven kadınların tercihi.

Marge Siyah Kadın Zincir Detaylı Sandalet, 2 ayrı renk ile model olmuş bir ürün olarak müşterileri ile buluşur. Ürün hacimli gold renge sahip zincir ile süslenmiş olup, topuklu bir modeldir. Topuk yüksekliği ise 9 cm olarak belirlenmiştir. Ürün ilk bakışta terliği andırsa da biyeler sunulması sayesinde bilekten bağlanarak şık bir ayakkabıya dönüşür. Neolit taban yapısına sahip model ayaklarınızda çok şık duracak.

Mellina Saten Siyah Kadın Topuklu Sandalet

desa.com.tr zarif ayakkabılar ile ayaklarınıza şıklık gününüze konfor sunar.

Mellina Saten Siyah Kadın Topuklu Sandalet, her kadının dolabında mutlaka olması gereken ürünlerden biri olarak karşınıza çıkar. Ürün topuklu ve sandalet model olarak imal edilmiştir. Topuk yüksekliği 10 cm kadardır. Ayakkabı ön kısımda da bir miktar yüksek taban detayı verilmiştir (platform tabanlı). Ayak bilek kısmından bağcıklı ve ayarlanabilir metal tokalı olarak imal edilmiş modelin, ön kısmı ise tek bant detaya sahiptir. Tabanı ise saten malzemeye sahiptir.

Marian Turuncu Kadın Kroko Baskılı Deri Sandalet

desa.com.tr şık tasarımlar ile size hoş bir görünüm sunar.

Marian Turuncu Kadın Kroko Baskılı Deri Sandalet, 3 ayrı renk olarak imal edilmiştir. İç kısmı kendi rengi ile astarlı olan model, kroko baskılı deri ile tasarımlıdır. Bilek kısmından ayarlanabilir metal aksesuar ile ayakkabıya sandalet tarzı verilmiştir. Topuklu bir model olan bu sandaletin topuk yüksekliği ise 5,5 cm olarak belirlenir. Ürün üzeri ise şık bantlar ile modellidir.

desa.com.tr deri sanayinin sunduğu; derinin muhteşem dönüşümlerin şahit olmak için mutlaka siteye uğramalısın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir