Corazzo Erkek Kıyafetler

Corazzo Erkek Kıyafetler ile tarzınızı yakalayın. Site içerisinde kategorilere ayrılmış pek çok ürün detayı mevcut. Tek yapmanız tıklamak ve zevkinize göre seçerek sipariş vermek olacak. Her erkek corazzo ile tarz sahibi. Ya sen?

FERMUAR CEP DETAYLI KAPÜŞONLU SWEATSHIRT

FERMUAR CEP DETAYLI KAPÜŞONLU SWEATSHIRT

corazzo.com.tr sitenin sunduğu ürünler ile erkekler, şık ve rahat bir giyim biçimine sahip olacak.

Fermuar Cep Detaylı Kapüşonlu Sweatshirt, şık bir görünüme sahip model olarak imal olmuştur. Sweatshirt yanı sıra ürün, adeta bir mont-ceket tarzında görünümdedir. Ürün vizon, siyah ve lacivert renk olarak tasarlanmış olup; keyfinize ve zevkinize göre seçme olanağı tanır. Model kumaşı %100 koton (pamuk) olarak üretime sahiptir. Bu sayede sağlıklı bir kullanım da sunar. Yan kısımda 2 adet cep detayı bulunurken bu cepler ise fermuarlı yapıya sahiptir. Kapüşonlu olarak model verilen ürünün, boyunluk kısmı da bulunur. Tam boy fermuarlı yapıdadır. Bilek ve bel kısmı ise bant şeklinde, aynı kumaş ile çevrelenmiştir.

KANGURU CEP KAPÜŞONLU SWEATSHIRT

corazzo.com.tr muhteşem ürünler ile size şıklık katacak. Hadi ne duruyorsun tıkla ve kendine en uygun olan ürünlere ulaş.
Kanguru Cep Kapüşonlu Sweatshırt; haki, siyah ve antramelanj renk çeşitleri ile müşterilerinin karşısına çıkarılmış bir üründür. Modelin kumaşı %100 koton yapıda olup terleme yapmaz ve mevsimlik olarak rahatlık ile kullanılabilecek üründür. İki yan kısımda kanguru ceplere sahiptir. Bilek ve bel kısmında bant detayları bulunur. Ürün tam boy fermuarlı yapıda olup, boyun kısmı da uzun şekilde bırakılmıştır. Kapüşonlu olan modelin, sunulan bağcıklar sayesinde ayarlanabilir özellikte olması sağlanmıştır.

BEYAZ ŞERİT DESENLİ FERMUARLI SWEATSHIRT

corazzo.com.tr, rahat kıyafetleri sağlıklı kumaşlar ile sunarak; hem konforunuzu hem sıhhatinizi amaç ediniyor.

Beyaz Şerit Desenli Fermuarlı Sweatshırt, %100 koton kumaş ile imal edilmiş bir üründür. Petrol renk olarak tasarlanmış modelin başka rengi bulunmamaktadır. Ürün kol kısmı düşük omuz şekilde tasarlanmış olup, omuzdan bu düşük kısma kadar ki alan beyaz şerit detaya sahiptir. Bu deseni tamamlayan göğüs kısmında beyaz sayı detayları bulunur. Ürün tam boy fermuarlı yapıya sahiptir. Ayrıca iki yan kısımda cepler bulunur. Bel ve bilek kısımları ise bant detaylar ile sunulan ürünün kol kısımlarında ise geometrik kesim şekilleri hakimdir.

RENKLİ BLOK ÇİZGİLİ SELANİK KAZAK

corazzo.com.tr renkli kazakları ile her kombine uyumlu ürünleri görmek için bekleme!

Renkli Blok Çizgili Selanik Kazak, lacivert- nefti ve bordo-lacivert renkler ile tasarlanmış modelleri bulunur. Ürün %60 koton ile %40 polyester yapıda kumaş ile imal edilmiştir. 3 renkli görünüme sahip model; birçok renk pantolon ya da üst kıyafetler ile kombin edilebilir özelliktedir. Kol bilekler ile bel kısımları bantlı olarak üretilen kazak; yatay çizgili renklere sahip olarak model verilmiştir.

ETNİK DESENLİ SELANİK KAZAK

corazzo.com.tr hoş desenler ile sunulmuş ürünler size çok yakışacak.

Etnik Desenli Selanik Kazak; antrasit, hardal, siyah ve lacivert renklere sahip olarak üretilmiş olup zevkinize göre seçebilirsiniz. Ürün üst kısmı farklı renk tonlarına sahip etnik desenler ile süslenmiştir. Bu sayede albenisi artırılarak hoş bir görünüm kazandırılır. Ürün kumaşı ise %60 koton ile %40 polyester karışım ile imal edilmiştir. Boyun kısmı biyeli olan ürün şık duruşa sahiptir.

corazzo.com.tr adresi tarafından değerli erkek müşterileri için sunduğu ve kendi tarzını oluşturmasına vesile olan kıyafetleri gördünüz mü? Tıklayın, size uygun ürün ve fiyatları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir