Deko Pasaj Aydınlatma Ürünleri

Koltuk, masa, sandalya, mobilya, karyola, aydınlatma, oto, bahçe – balkon gibi bir çok ürünü hem alıp hem satabileceğiniz bir platform sunan Dekopasaj.com Deko Pasaj Aydınlatma Ürünleri oldukça şık görsellere sahip. Kesinlikle görmek isteyeceğin bu tarih kokulu ürünler için hadi tıkla.

Vintage orjinal italyan murano camlı pirinç masa lambası/abajur

https://www.dekopasaj.com/vintage-orjinal-camli-pirinc-masa-lambasiabajur

Dekopasaj.com hoş görsellere sahip şık ve eşsiz ürünler ile karşınıza çıkıyor. Bahsedilecek olan ürün kullanılmış yapıdadır.

Vintage orjinal italyan murano camlı pirinç masa lambası/abajur, 70’li yıllardan günümüze geliyor. İtalya’dan ülkemize gelen bu ürün; eşsiz ve orijinal cam murano yaprakları ile karşınızda. İç kısmı ve bu camları koruyan kısımlar pirinç yapı ile dolu olması sebebinden ötürü ise oldukça ağır yapısı ile dikkat çekiyor. Camları ise sağlam bir yapıya sahiptir. 3 adet duy yeri ile imal olmuş bu ürün, hala çalışabilir duruma sahiptir. Ürün yüksekliği 45 cm boya sahip olup, eni ise 29 cm kadar bir yapıdadır. Bu hoş görsele sahip ürünü, verilen linke tıklayarak mutlaka görmelisiniz.

Eskilerden ahşap kaideli motifli cam sarkıt

https://www.dekopasaj.com/eskilerden-ahsap-kaideli-motifli-cam-sarkit

Dekopasaj.com muhteşem ürünleri ile karşınızda. Ürün, hem tarihi hem oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir.

Eskilerden ahşap kaideli motifli cam sarkıt; cam, ahşap ve metal malzemenin eşsiz şekilde uyumlandırılması ile imal edilmiş bir modeldir. Cam kısmı özel olarak el boyama motifler ile bezenmiş ve desenli yapıya sahiptir. Ürün üst kaidesi ise, ahşap malzemeden üretilerek; dümen gibi bir tasarım olarak oluşturulmuştur. Ürün tahta yapısı cilalı ve kahverengi yapıdadır. Modelin yüksekliği 65 cm ve eni ise 30 cm kadar bir yapıya sahiptir. Kullanılmış bir model olmasına rağmen, yeni gibi bir duruşu bulunur.

Kervan inci & gold detaylı 2 adet çift kollu aplik

https://www.dekopasaj.com/kervan-incigold-detayli-2-adet-cift-kollu-aplik

Dekopasaj.com birkaç ürünün birlikte kullanıldığı hoş tasarımlar ile karşınıza şık ürünler sunuyor.

Kervan inci & gold detaylı 2 adet çift kollu aplik, yüksekliği 40 cm ve eni ise 38 cm olarak boyutlar ile karşınızda.  Ürün çok renkli yapıda olup genel itibari ile ise gold- altın rengindedir. Metal ve cam malzemelerin birlikte kullanıldığı şık bir ürün olup, kervan markası kalitesindedir. Aplik büyük boy yapıda olup, çift kollara sahiptir. Işık çevresinde sarkık taşları ile şık bir görünüme sahip model, kıvrımlı yapısı ile de hoş bir duruş sunar.

Eskilerden porselen kesme cam detaylı ferforje avize

https://www.dekopasaj.com/eskilerden-porselen-kesme-cam-detayli-ferforje-avize

Dekopasaj.com birkaç ürünün birlikte kullanıldığı şık tasarımları ile ilginizi çekecek.

Eskilerden porselen kesme cam detaylı ferforje avize; cam, demir, seramik-porselen malzemelerin bir arada kullanılması ile imal edilmiş hoş bir tasarıma sahiptir. Ürün yüksekliği 80 cm eni ise 50 cm yapıdadır. Avize alt kısmında iki adet el boyama porselen malzeme bulunur. Duy kısımları camdan olup yukarı doğru bakmaktadır.

5 kollu antik görünümlü eskitme avize

https://www.dekopasaj.com/5-kollu-antik-gorunumlu-eskitme-avize

Dekopasaj.com metal ve camın birlikte kullanıldığı oldukça gösterişli bir ürün sunuyor.

5 kollu antik görünümlü eskitme avize, şık sarkıt camlar ile bezelidir. Ürün, 5 kollu ve eskitme altın görünüme sahip bir model olarak karşınıza çıkar. Gövdesi, zamak döküm malzeme ile imal edilmiştir.

Dekopasaj.com ile alım ve satım yapabileceğiniz bir adreste olmayı hak ediyorsunuz. Eşsiz güzellikte bu ürünlere tabiri caizse aşık olacaksınız. Tarihten çıkıp gelen bu ürünler sayesinde, evlerinize eşi bulunmaz eşyalar sunarken; kendinizi de çocukluğunuzun sayfalarına götürerek haz sunacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir