Casper Dünya Markası Ürünler

En son teknoloji ürünlerin satışını yapan Casper, kendi ürünleriyle de en çok tercih edilen teknoloji markasıdır. Telefondan bilgisayara, aksesuardan monitöre her türlü ürün markanın sitesinde mevcuttur. Kaliteden ödün vermeyen marka kendini daima yeniler.

Casper Nirvana C600

Bilgisayarlar olmadan artık hiçbir iş yapılamamaktadır. Bütün işlemlerin dijitale taşındığı günümüzde bilgisayar kullanımı en üst düzeydedir. Casper nirvana C600 profesyonel dizaynı ve rengi ile oldukça şık görünür. İnce bir tasarımı olan ürün, aynı zaman hafif ve taşınması kolaydır.  Metalik gri olan bilgisayar 135 derece açılan ekran ve rahat kullanılan klavye dizaynına sahiptir. Geniş açılan ekranı sıcak havanın çıkışına yardım ederek ürün fazla ısınmasını önler. Ofis ve günlük kullanım için uygundur. İki farklı işlemci tercihi şansı sunan ürün 5i ve 7i olarak piyasaya sunulmuştur. Geniş ekran 15,6 inç, uzun süre dayanan şarjı ile mobil çalışma olanağını sağlıyor. Güçlü grafik kartı ekstra donanımlar olmadan seri işlemlere imkân tanıyor. İnternet bağlantısını sağlayan Dualband AC wifi modeli sorunsuz kullanım sağlar.

Casper VIA F30 Plus

Casper’ in en yeni ürünlerinden olan Casper VIA F30 Plus, çeşitli özellikleriyle ilgi odağı olmayı başarıyor. Telefon ve kamera kullanımında en yüksek performansı sağlayan ürün beyaz dahil dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Telefona bulunan 8 GB hafızasına ek 4 Gb sanal hafıza sağlıyor. Ayrıca artırılabilir ram seçeneği üründe uygulama ve oyunlarda problem yaşanmasını engelliyor. Ekstra güçlü kamera eşsiz fotoğraflar çekmeyi garantiliyor. Kamera özellikleri 2 mp + 50 mp + 2 mp şeklindedir. Profesyonel öz çekimler ve fotoğraflar çekmeyi kolay hale getiriyor. 6, 5 inç olan ekran boyutu film ve video keyfini sınırsız yaşamaya yardım eder. Sekiz çekirdekli olan telefon ultra seri kullanım sağlama ve birden fazla görevi yerine getirmede en yüksek hızı sağlar.

Excalibur 27’’ Monitör

Ofis ve oyun bilgisayarlarının önemli donanımlarından olan monitörler çeşitli çözünürlük alternatiflerine göre müşterilere sunulur. Aynı şekilde çözünürlük ve performans özelliklerine kullanıcılar tarafından tercih edilirler. Excalibur 27’’ monitör oyunlar sırasında sağladığı seri işlemler, ekran kartları ve kuvvetli Ram seçenekleriyle oyun kalitesini üst düzey yaşatır. Oyun performans monitörlerinden olan ürün 1500 r yarıçap kavis detay ile görünümde kolaylık sağlar. Yüksek çözünürlük oranı maksimum görüntü kalitesi sunar. Çok sayıda olan HDMI giriş yerleri ila DP port girişi yüksek hızda bağlantılar kurulmasını sağlar.

Excalibur GM21-M Oyuncu Mousepad

Casper tarafından oyunculara özel tasarlanan Excalibur serisinde yer alan ürün oyunları en kaliteli şekilde oynamayı sağlar. Excalibur GM21-M oyuncu mouspad on değişik aydınlatma alternatifi sunan RGB özelliğine sahiptir. Parmak ucuyla dokunma arzu edilen ışık tarzını açılmasını sağlar. Ürün köşelerinde yer alan kauçuk nedeniyle kayma sorunu yaşatmaz. UV ışınları kullanılan ürün oyun esnasında mosue kontrolünün kaybedilmesini önlemektedir. Serinin en kullanışlı ürünlerinde olan mosuepad, rahat kullanımı ve hızıyla her zaman oyunda kalmayı sağlar.

Casper VIA L30

Markanın yeni tasarım ürünlerinden olan Casper VIA L30, güçlü özellikleriyle kullanıcılara sunulur. Zarafet, şıklık ve dayanıklığı birleştiren tasarım metal kasaya yerleştirilmiştir. Parlaklık ve çözünürlük kalitesiyle canlı renklerde film izleme keyfi yaşatıyor. Tabletlere göre geniş olan ekran boyut ile tüm işlemlerin hızla gerçekleşmesini sağlar. 4 gb ram olan ürün oyunlarda sıkıntı yaratmaz.  6a gb olan dahili hafızası istenen müzik ve filmlerin saklanmasına olanak sağlar. Video izlemelerde dokuz saat dayanan şarjı ile tüm gün kullanılabilir.

Teknoloji devi olan ve her zaman gelişen Casper yeni ürünlerini piyasaya sunmaktadır. İhtiyacınız olan her tür donanım ve ürün marka tarafından eşsiz tasarımlarla hizmetinizde. Markanın ayrıcalıklı ürünlerinden birine sahip olma için tek yapmanız gereken Casper | Telefon, Bilgisayar, Konfigürasyon, Destek sitesine gitmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir