Ayakkabı Dünyası’nda Yaz Gelmeden Fırsatları Yakala!

Ayakkabı dünyası 1923 senesinde kurulmuş köklü bir markadır. Gelişen teknolojiyle ürünlerini internet sitesi üzerinden satmaktadır. Kendi tasarımlarının yanında popüler markaların ayakkabı satışını yapan marka müşteri memnuniyeti esasıyla hizmet verir.

Summits Pembe Kadın Spor Ayakkabı 88888316Tk Lav

Spor ayakkabılar bütün mevsimlerde kullanılan ürünlerdir. Yağmur ve kar yağışının olmadığı zamanlarda rahatlığından ödün vermeyenlerin ilk tercihidir. Summits pembe kadın spor ayakkabı, beyaz tabanları ve rengiyle tatlı bir görüntüdedir. Arkada çekme yeri bulunan ve bağcıklı olan ayakkabı farklı kombinlerde tamamlayıcı unsur olarak kullanılır. Ayakkabının yan tarafında bulunan marka amblemi ayakkabıya farklı bir hava katmaktadır. Koşu, alışveriş, yürüyüş ve günlük kullanıma uygun olan ayakkabı nefes alan özelliği sahiptir. Her daim konforunu düşünen kadınların en fazla kullandıkları ayakkabı modelleridir. Dar kotlar, salaş bluzlarla sokak modasına uygun stiller yaratılabilir. Spor ayakkabı kullanımını tüm giyim tarzlarına uygun kombinlerine uyumlu olan kullanışlı ürünlerdir.

Skechers Siyah 167268 BBK D’LUX WALKER-WİNTER UP

Farklı bir görünümü olan skerchers siyah 167268 BBK D’lux Walker-Winter up model ayakkabı sunu sayada deriden üretilir. Sıcak tutması için ayakkabının astarında suni kürke yer verilmiştir. Ayakkabıda üretici markanın sembolü bulunmaktadır. Ayakkabının konforu için iç tabanında yastıklama taban teknolojisi uygulanmıştır. Su almayan dikişleri sayesinde her hava şartında giyilir. Devamlı kullanıma uygun şekilde tasarlanan ayakkabının kusursuz zemin tutma özelliği bulunur. Giyim kolaylığı sağlayan tasarıma sahip ayakkabının boğaz kısmında yer alan detay hoş görünmektedir. Siyah olan ayakkabı renkle kombin yapılabilir. Dış kısmın tamamen dikişlerle kaplı olan ayakkabı tasarımı farklıdır.

Harley Davidson Renshaw Siyah Yağlı Deri Erkek Asker Botu CMM0600AW21

Özellikle kış mevsiminde ve son bahar kullanılan botlar her dolapta yer almaktadır. Harley Davidson renshaw siyah yağlı deri erkek asker botu tüm kullanımlarına uygundur. Markaların belirli zamanlarda düzenledikleri kampanyalarla uygun fiyatlara botlar alınabilir. Botun topuk kısmında, önünde ve yan tarafında marka simgeleri vardır. Hafif topuklu olan, altında dişler bulunan bot yürüyüş rahatlığı sağlar. Bağcık ve fermuar detayı olan bot günlük kullanım ila iş hayatında erkeklerin tercihlerindendir. Soğuklara karşı koruma sağlayan botlar motorcu stili yansıtır. Asi ve cool bir görüntüye sahip olmada ideal ürünlerdir.

 Adidas Grand Court Base 2.0 Beyaz Kadın Sneaker GW9261

Uzun zamandır en çok tercih edilen markalardan birinin tasarımı olan ayakkabı spor tarzın en şık halidir. Adidas Grand Court ayakkabı yan taraflarında olan şeritlerle tüm giysilerin spor tarza bürünmesini sağlar. Markanın yeniden tasarlanan klasik modellerinde bir tanesinin yenilenmiş hali olan ürün, yarı yarıya geri dönüşüm materyallerden üretilmiştir. Çevre korumasına verdiği önemi geri dönüşüm materyallerden üretilerek gösteren ayakkabı bağcıklıdır. Kauçuk taban, suni deri ve suni astar kullanılan ürün sadeliğinin yanında şıktır. Günlük kullanım ve iş hayatında şık kombinler yaratmada kullanılır.

Adidas Show The Way 2.0 Siyah Unisex Spor Ayakkabı GY6347

Unisex ürünler bütün yaş gruplarında kullanılan ürünlerdir. Kadın ve erkek ayak numaralarına göre üretilen ürünler kullanışlı olmalarıyla tercih edilirler. Koşu veya günlük kullanım için uygun olan Adidas show the way siyah olmasıyla klasik bir görünümdedir. Spor ürünleriyle farklı bir giyim tarzı yaratmak isteyen müşterilere uygun tasarımlardır. Nefes alma özelliğiyle üretilen spor ayakkabı hava şartlarına göre ayakları sıcak veya soğuk tutar. Geri dönüşüm malzemelerinden üretilen ürün normal kalıptı.

En popüler markaların ürünlerine ve kendi eşsiz tasarımlarını müşterilerinin hizmetine sunan Ayakkabı dünyası en sık tercih edilen alışveriş sitelerindendir. Düzenlediği kampanyalarla kaliteli ürünlerini uygun fiyatlara almada ayakkabidunyasi.com.tr adresi ilk sıradadır. Yaz gelmeden sunulan fırsatları yakalama için siteyi ziyaret edin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir