Ariş Pırlanta Alyansları

Şık tasarımları ve eşsiz parlaklığı işe Ariş Pırlanta evlenmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olacak! Alyans modellerinde sade, gösterişli ve şık birçok çeşit yer almaktadır. Parmak bedeninize uygun olan alyansları internet adresinden belirleyerek satın alabilirsiniz.

Aşk Döngüsü Altın Evlilik Alyansı 

Sadece erkek veya kadın olarak veya çift olarak satın alma seçeneklerine sahip aşk döngüsü altın evlilik alyansı görüntüsü ile şık ve gösterişli bir tasarımın yansımasıdır. Tercihi ince alyanstan yana olan çiftler için standartların uzağında kıvrımlı bir görüntüye sahiptir. 14 ayar olup sarı renkli altın ile üretilmiştir. Yüzüğün iç kısmı dolu ve yüzey tipi parlaktır. Bambaşka bir stile sahip olan alyans modelini peşin fiyatına taksitle satın alabilirsiniz. Ürünler sertifikası ile birlikte özel kutusunda gönderilir. Ödeme şeklinizi kredi kartı veya havale olarak belirlemeniz de mümkündür. Beğenmezseniz 14 gün içerisinde iade edebilir tüm ücreti geri alabilirsiniz.

Altın Evlilik Alyans 

İçi boş ve yüzeyi parlak şekilde üretilmiş olan alyans modeli beyaz altın ile üretilmiştir. Erkekler için sade ve şık bir tercih olacaktır. Hafif ve 0,3 cm genişliği ile yüzük takmayı sevmeyen kişiler için de oldukça kullanışlıdır. İsterseniz çift olarak isterseniz ayrı ayrı satın almanız mümkündür. Altın evlilik alyans yüzük ölçülerinizi satın alma işlemlerini tamamlarken seçebilirsiniz. Kadınlarda parmak bedeni 13’den fazla olan ölçüler için, erkeklerde ise 20 bedenden fazla olan ölçüler için ekstra ödeme mevcuttur.

Pırlantalı Kalpli Parmak İzi Altın Alyans

Aşkını yüzüğünde yansıtmak isteyenlerin tercihi pırlantalı kalpli parmak izi altın alyans iki renkli olarak üretilmiştir. 0,05 ct ağırlığında pırlanta kadın alyansı için tasarlanmıştır. Parmak izi deseni sarı altın ile oluşturulmuş yüzüğün ana rengi beyaz altındır. Parlak ve içi dolu olan alyans modelleri farklı ve şık görüntüye sahiptir. Parmak izi tamamen size ait olacak şekilde yüzüklere işlenmektedir. Özel koleksiyon olarak üretilen modeller arasında olup kişiye özel üretim yapıldığından iade ve değişim yapılamamaktadır.

Pırlanta Sıra Taşlı Evlilik Alyansı

Kadın yüzük modelinde yarı tur olacak şekilde 0,15 ct pırlanta bulunur. İçi dolu ve parlak olarak üretilmiş olan alyansların iç kısmına isim ve tarih yazdırılabilmektedir. Beyaz, kırmızı ve sarı altın rengi ile sipariş verebilirsiniz. Pırlanta sıra taşlı evlilik alyansı hem zarif hem de parlak taşları ile elinizde ışıldan bir hazine gibi aşkınıza eşsizlik katmak için tasarlandı.

Pırlantalı Düz Mat Altın Alyans (4 mm) 

Parlak alyans tercih etmeyenler için mat rengi ile içi dolu şekilde üretilmiştir. Kadın yüzük modelinde matlığın sade görüntüsünü zenginleştiren bir adet 0,05 ct pırlanta kullanılmıştır. Pırlantalı düz mat altın alyans 4 mm genişliğinde ve İsteyenler için taşsız olarak satın almak da mümkündür. Ariş Pırlanta hem alyans modellerinde hem de diğer yüzüklerinde eşsiz tasarımlarına imza atmaya devam ediyor. Siz de bu görsel şölenden yararlanmak ve şıklığınızı pırlanta ile tamamlamak için https://www.arispirlanta.com/ ‘a tıklayın, fırsatları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir