Desa; Anneler Gününe Özel Fırsat Ürünler!

Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan Desa üretim kalitesi ve çağdaş tasarımları ile Türkiye’de olduğu gibi dünyada da öncü. İlkbahar ve yaz sezonlarında dönüşümler yaşanan ürünler hayranlık uyandırıyor. Baştan ayağa kadar şıklık sunan marka, insanlara tarz oluşturma olanağı tanıyan koleksiyonlar hazırlıyor.

Julietta Bej Kadın Çiçek İşlemeli Deri Ceket

%100 koyun derisinden üretilen jülietta bej kadın çiçek işlemeli deri ceket özel el işçiliğine sahip. Yakalı işleme detaya sahip olan deri kısa trençkot önden deri kaplamalı düğme ile kapanıyor. Üzerinde çiçek desenli işleme detayı uygulanan ürün yandan girişli cebe sahip.

Deundria Yeşil Kadın Fit Panelli Deri Ceket

Yaz aylarında rahatlıkla giyilen astarsız tasarım ürün deundria yeşil kadın fit panelli deri ceket kadının vücut anatomisine uygun olarak üretildi. Esnek tül desteğinin yanı sıra aynı zamanda bedene yerleştirilen deriler ile rahatlık ve fit bir görünüm sunuyor. Özel panelleme tekniği ve %100 koyun derisinden yapılan ceket uzun ömürlü. Metal fermuar kapama özelliği ile şıklığı tamamlarken sağlıklı ve modern bir seçim olarak kadınların gardolabındaki en özel parçalardan birisi olmaya aday.

Nancy Beyaz Kadın Örgülü Deri Babet

Her yaştan kadın için ideal bir seçenek olan Nancy beyaz kadın örgülü deri babet taban yüksekliği 1 cm.%100 örgü deri malzemeden üretilen ürün iç tabanı ve iç astarı deri malzemeden tasarlandı. Termo poliüretan tabanlı kadın babet her mevsim kullanıma uygun özelliklere sahip.

Nelke Kahve Kadın Deri El Çantası

%100 deri kullanılarak üretimi gerçekleştirilen nelke kahve kadın deri el çantası kilit ile kapanıyor. Düğüm saplı el sapının yanı sıra aynı zamanda omuzda taşımak için uzun sapı bulunuyor. Astarlı ürün içerisinde fermuarlı cep detayı konforlu kullanım imkanını sağlıyor.

Franses Kahve Kadın Rafya Örgülü Terlik

%100 rafya örgü özelliğine sahip olan Franses kahve kadın rafya örgülü terlik metal pim detaylı. 1.5 cm taban yüksekliği bulunan ürünün iç tabanı ve iç astarı deri. Dünya markası Desa ürünlerini uygun fiyatlar ile birleştirerek tüketicilere ulaştırıyor. Birbirinden özel ürünler desa.com.tr adresinde satışa sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir