ARTronic sektördeki 20. yılını kutluyor

artronic

WIN fuarında röportaj gerçekleştirdiğimiz ARTronic Genel Müdürü Hakan İŞCEN 20 yıllık yükseliş öykülerini “20 yıl önce ARTronic’i kurarken bir takım değerleri benimseyerek yola çıktık. Bu değerler sayesinde ülkemiz ve dünya ekonomisinin yaşadığı inişli çıkışlı yolculukta başarıyla, sürekli yükselerek ilerledik.” sözleri ile özetledi.

ARTronic’in 20 yılda dev küresel markalarla işbirliği yapan, Türkiye’nin dört bir köşesine ürün ve hizmet sunan, dünyanın 47 ülkesine ihracat yapan bir kurum olmasını sağlayan bu değerlerin en önemlisinin “Global Mutluluk” kavramı olduğunu belirten İŞCEN’e göre başarıda süreklilik, ancak herkesin “mutlu” olması ile mümkün.

“Başta müşterileri olmak üzere, iş ortaklarına, temsilciliğini yaptıkları dünya lideri global tedarikçilerine, ARTronic’i sürekli dinamik ve yenilikçi olmak zorunda kılan tüm rakiplerine ve bugüne kadar ARTronic için çalışmış ve halen çalışmakta olan tüm ARTronic ailesine teşekkür eden İŞCEN; “Biz 20 yıldır olduğu gibi, bundan sonra da insan yararına düşünce,hizmet ve ürün üreterek herkesin mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz.” sözleri ile yeni hedeflerine de “Global Mutluluk” kavramı ile yol alacaklarının işaretini verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir