Krone, yeni ürünlerini tanıtacak

Krone

29 Mayıs ve 1 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan, şu anda devam eden TIR Expo Fuarı, Avrupa’nın en büyük yarı römork geliştiricilerinden olan Krone’un şovuna tanıklık edecek. Türkiye’deki üretimini ve satışını Doğuş Otomotiv altında devam ettirmekte olan dev isim CNR Expo’da düzenlenecek olan fuarda yeni ürünlerini gösterecek. Gelen bilgilere göre tenteli römork, kombine taşımacılık, frigorifik soğutucu ve açık kasa römork modeller, Krone’un fuar boyunca en fazla önem vereceği ürünleri olacak. Bir diğer tanıtılacak olan ürün de soğutucu tip yarı römork Cool Liner olacak. Geride bıraktığımız sene pazarın yüzde 16’lık bölümünü elinde bulunduran Krone, Tire’deki tesisinin yanı sıra Almanya’dan da ürünler getirecek.

16.5 tonluk darbeye dayanıklı
Krone, TIR Expo 2014 Fuarı’ndaki 900 metrekarelik standında şu ürünlerler yer alıyor:
Profi Liner-Huckepack: Krone tenteli grubundan olan bu ürün, çatının ve yan brandaların birbirinden bağımsız olarak öne veya arkaya doğru açıldığı kayar çatı sistemine sahip. Karayolu-deniz-tren kombine taşımacılığına uygun üretilen bu model, karayolu ve demiryolu taşımacılığına uygun sertifikalara sahip.
Box Liner eLTU5-Plus: Krone konteyner taşıyıcı grubundan olan bu ürün Temmuz 2014’de yürürlüğe girecek olan taşıma esnasındaki konteyner yüksekliğini düzenleyen yeni yönetmelik doğrultusunda dizayn edildi. İleri teknolojiye sahip hareketli şasi yapısı ile ön plana çıkıyor.

Mega Liner-Huckepack: Karayolu-deniz-tren kombine taşımacılığına uygun olarak üretilen bu römorkta kullanıcılara 2 bin 900 mm, 2.950 mm ve 3 bin mm gibi farklı iç net yükseklik seçenekleri sunuluyor. Krone ürün gamındaki en çok tercih edilen model.

Cool Liner-Double Deck: Krone frigorifik soğutucu ürün grubundan olan bu römork, Avrupa’nın en modern frigorifik römork fabrikalarından olan Krone Lübtheen fabrikasında üretildi. İç net yüksekliği fazla olduğu için daha yüksek hacimli ürünü araya konan barlar sayesinde oluşturulan çift kat raflarda taşıma imkanı verir.
Çelik Kapaklı Platform Römork: Krone açık kasa römork grubundan olan bu üründe TIR Expo fuarına özgü olarak 2013 yılında Krone tarafından satın alınan ve Avrupa’nın en önemli dingil üreticilerinden olan Gigant marka dingiller kullanıldı. Tüm tenteli Krone modellerinde 16.5 ton’luk darbelere dayanıklı çelik ön duvar standart olarak da kullanılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir