Hayvanlar için Ürünler Dodomama’dan Alınır!

Dodomoda.com her zaman en iyi dostların mutluluğu ilkesini baz alarak hizmet vermektedir. Genel ilke olarak da her zaman dostların günlük yaşamlarında tercih ettiği ve sağlıklı olarak ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Buna ek olarak dostların her kötü anında hizmet vermekte olmak adına da ücretsiz olarak veteriner hizmet sağlayan bir ekip olarak desteklenmektedir. Bu alanda her zaman dostları düşünür ve bu vefakar canlılara gönülden hizmet vermek adına çalışma sağlamaktadır.

Canvit Aminosol Vitamin ve Aminoasit Solüsyonu 150 ML

Hemen hemen her hayvan türlerinde hizmet veren ve hayvanların ise stres, gebelik, hastalık ve aynı zamanda ise gelişim dönmelerinde olmaz olmaz bir şekilde destek sağlamaktadır. Bu alanda ise takviye edici olarak tercih edilir. İçerisinde ise çok fazla vitamin, minarel ve aynı zamanda ek olarak bütün besin değerlerinin tam anlamı ile alınmasını sağlar. Bu vitamin ile birlikte gerek tüyler ve gerek ise deri hastalıklarına karşı korunma sağlanmaktadır.

Pharmax Canvit Chondro Maxi Tablet

Köpeklerin gelişimlerinin desteklenmesi amacı ile tercih edilen ve kullanılan bir tablettir. Öyle ki bu alanda oldukça iyi bir hizmet vermek ile birlikte köpekler için kas ve kemik yapılarının güçlenmesini destekleme özelliği bulunur. Aynı zamanda ise köpeklerin her hangi bir olumsuz sağlık problemlerini karşı olarak destek amacı ile tercih edilir.

Acto Vet Gel Kedi Ve Köpekler İçin Yara Bakım Kremi

Kediler ve köpeklerde meydana gelen bir yaralarda ve vücut nemlendirmesi amacı ile tercih edilir. Aynı zamanda ise bu alanda oldukça sık bir şekilde tercih edilir. Bu alanda oldukça sağlıklı ve kaliteli bir hizmet ile birlikte kedi ve köpeklerin gelişim ve bakımlarında oldukça faydalı olan bir üründür.

Canvit Barr Salmon Oil Köpek Balık Yağı

Köpeklerin doğal gelişim ve büyüme süreçlerinin desteklenmesi amacı ile kullanılmadır. Bu alanda veteriner hekimlerin önerisi ile özenle üretimi sağlanmaktadır. Köpekler üzerinde hem gelişim desteklemek hem de büyüme desteklemek amacı ile tercih edilir. Buna ek olarak köpeklerin metabolizmalarını desteklemek amacı ile de tercih edilir.

Jbl Biotopol Su Düzenleyici

Su düzenleyiciler çeşme sularını düzenleyerek akvaryum sularına bir dönüşüm sağlamaktadır. Aynı zamanda ise içerisinde bulunan B vitamini ile birlikte balıkları üzerinde stres azaltma konusunda destek sağlar. Bu alanda oldukça verimli ve sağlıklı bir hizmet vermeyi hedefler. Balıkların sağlığı için olmaz olmaz bir ürün olarak hizmet vermektedir. İçerisinde bulunmuş olan Aleo Vera ile birlikte de balıkların mukus zarlarını enfeksiyonlara karşı ciddi bir koruma sağlar. Aynı zamanda yüzgeçleri ve solungaçları da destekler ve korur.

Bu alanda hizmet sağlayan dodomama her zaman sevimli dostlarımızı özenle korumayı hedefler. Buna ek olarak da büyüme gelişmelerini desteklemek amacı ile benzersiz ürün seçenek imkanları sunmaktadır. Sizler de dodomama ile birlikte sevimli dostlarımıza en iyi değeri verin ve kolay sipariş verin !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir