Deko Pasaj’dan Nadir Parçalar!

Dekopasaj.com olarak hizmet sağlayan bu site sizleri alıcı ve aynı zamanda ise satıcılar ile buluşmanızı sağlayan bir ikinci el satış platform olarak hizmet vermektedir. Öyle ki bu alanda ise ikinci el mobilyalarınızı veya herhangi bir eşyalarınızı alıp satma adına kolay bir şekilde işlem sağlamanız alanında destek sağlamaktadır. Bunun ile birlikte de kolay bir şekilde elinizde olan eşyaları dönüştürme konusunda hizmet veren ve bu hizmeti online olarak destekleyen bir pazar yeridir.

Antika Şekerlik

Antika olan bu şekerlik antikasalonu tarafından satılmaktadır. Öyle ki antika parçaların oldukça değerli ve kıymetli olmasına ek olarak bu alanda da antika eşyalar severler için de oldukça önemli bir değere sahiptir. Bu konuda sizlere alıcı ile buluşma ve satıcı onaylı olarak ürün olma desteği sağlayan dekopasaj ile doğrudan iletişime geçerek bu antikaya sahip olabilirsiniz. Evinizde harika bir yere sahip olacak bu nadir parça kaçırılmayacak kadar değerli ve kıymetli parçalar arasında yer alıyor.

Antika Bakır Avrupa Telefon

Antika meraklılarını heyecanlandıran önemli ve nadide parçalar arasında yer alan bu ürün en güzel antika modeller arasında yer alıyor. An itibari ile de ürün üzerinde bir indirim söz konusu olmaktadır. Sizler de bir antika severseniz eğer bu ürün kaçırılmayacak kadar özel ve güzel.

1920 Üretimi Gramofon

1920 yılından bu yana kadar güzelliğini en güzel ve en özel şekilde koruyarak gelen bu gramofon çok önemli ve çok değerli bir yere sahip. Öyle ki yıllar geçse de daha özel ve daha harika bir konumda yer alan gramofonlar hala kullanabilir bir şekilde satılmaktadır. Aynı zamanda ciddi bir şekilde rağbet ve önem görmektedir. Sizler de bu antika ürünler ile sevdiklerinizi mutlu edebilir ve meraklısı iseniz de kendinize benzersiz bir hediye almış olabilirsiniz. Bu ürünün üzerinde bulunan yaşanmışlıklar ise sizlere huzurlu ve mutlu etmeye teşvik edecektir.

Antika Ağır Şamdan

Oldukça eski olarak satışa sunulmuş olan bu ürün geçmişten günümüzde kadar bütün anıları en iyi şekilde üzerinde bulundurmaktadır. Öyle ki vintage severler için olmazsa olmaz ve özel bir yere öneme sahip olan bir parçadır. Oldukça popüler bir alana sahip olmasına ek olarak evinizin şıklığına şıklık katacak bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

İran İşi Semaver Takımı

Vintage ve antika severler için çok güzel ve oldukça anlamlı bir parça olarak yer alan bu semaver ise sizlere benzersiz bir görsel şölen sunuyor. Bu alanda da yakın zamanlardan bu ana kadar gelen ve güzelliğinden asla ödün vermeyen bu parça çok sık bir şekilde merak ediliyor.

Sizler de dekopasaj lle birlikte en özel ve en nadide parçalara uygun fiyatlarda sahip olan imkanını elde edebilirsiniz. Bu alanda her zaman güvenli hizmet veren dekopasaj sitesi ile hem ürün alım hem de ürün satım işlemlerini güvenli bir şekilde sağlama imkanı elde etmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir