Evlilik Teklifinde Ariş Pırlanta Yüzükler!

Site; sahip olduğu birçok ürün çeşidi ile birlikte, en güzel hatıralarınızda her daim yanınızda. Evlilik Teklifinde Ariş Pırlanta Yüzükler! Erkek bireylerin işlerini kolaylaştırıp, eş adaylarının gözlerini kamaştırırlarken; bayan bireyler için ise unutulmaz bir anı olacak.

Pırlanta yüzüklerden, bagetlere, altın-pırlanta küpe ve bilekliklerden, altınlara, elmaslara, aynı zamanda erkek takılarına dair birçok ürünü bir arada bulmanıza olanak sağlar. Alımlarda indirimler ve kampanyalar ile de aynı ürünleri daha uygun fiyatlara almanız Ariş Pırlanta ile mümkün olacaktır.

6.54 Karat Pırlanta Kalp Yüzük

Arispirlanta.com sunduğu kalp desenli tek taşı sayesinde standart tektaş yüzüklerin dışına çıkarak hoş bir görsel sunar.

6.54 karat pırlanta kalp yüzük, taş kısmı kalp şekilde duruşa sahiptir. İki yanında ise bu kalbi destekleyen taşlar ile şık bir görünümdedir. 18 ayar beyaz altından olan bu yüzük, 5,82 gr kadar ağırlıkta bir duruşa sahiptir. Görenlerin hayran kalacağı ve geleneksel yuvarlak tektaş yüzüklere nazaran, parmağınıza yenilik sunar. Kalp kesim istemeyenler için üçgen şekilde olan çeşidi de bulunmaktadır.

Pırlanta Safir Yüzük

Arispirlanta.com sunduğu farklı çeşitler ile kendisine hayran bırakacak. Ürünleri kendinize alabileceğiniz gibi sevdiklerinize de sunarak hoş bir anı bırakmanız mümkündür.

Pırlanta safir yüzük, geleneksel tektaş yüzüklerden farklı hem otantik hem şık bir tasarım ile üretilmiştir. Çift renk altın kullanışmış olup, taş kısmı hem pırlanta hem safir taşlar içerir. Safirin mavi-yeşil rengi, Pırlantanın şık beyaz parıltısı ve altının sarısı ile hoş bir uyum içerisindedir. Altın 14 ayar olup daha çok orijinal altın sarısı renktedir. Ağırlığı ise sadece 2,20 gr kadar oluşu ile zarif parmağınızı yormaz.

Pırlanta Damla Zümrüt Yüzük 

Arispirlanta.com hoş tasarımları ile başınızı döndürecek. Zarif ve şık tasarımlı birçok çeşit ürün yelpazesine sahip olup, değerli taşlar ile kombinlerinize şıklık katmaya adaydır.

Pırlanta damla zümrüt yüzük, 14 ayar beyaz altın ile tasarlanarak, üretilmiştir. Geometrik tasarıma sahip olan bu yüzük, Orta ve odakta zümrüt taşa sahiptir. Onun mükemmel yeşilini, iki yanında zümrüte nazaran daha ufak boyutlarda bulunan pırlanta taş detayları destekler. Beyaz altının, pırlanta ve zümrüt ile şık bir uyumu olan bu ince detaylı ürün; sadece 1,13 gr ağırlıklara sahiptir.

İki Renkli Düz Altın Alyans

Arispirlanta.com evlilik tekliflerinin yegane dostu olduğu gibi, en özel günleriniz olan nişan ve evliliğinde en büyük desteğidir.

İki renkli düz altın alyans Çift ve bireysel olarak satıştadır. Ürün 14 ayar altından olup; sarı ve beyaz olarak çift altın renginin de kullanımı ile tasarlanmıştır. Ağırlığı 7,03 gr bir yapıdadır. Dış yüzeyi çift renk altın ve mat-parlak görünümlerine sahip duruştadır. İç yüzeyi ise tamamen sarı ve dolu şekildedir.

Pırlantalı Kalpli Parmak İzi Altın Alyans

Arispirlanta.com birbirinden ilginç ve anı dolu tasarımları ile baş döndürecek tasarımlara sahip ürünleri, bünyesinde barındırır.

Pırlantalı kalpli parmak izi altın alyans size; karşılıklı olarak sevdiğinizle parmak izlerinizi, sürekli olarak parmağınızda taşımanıza olanak sunar. Parmak izi olan kısım sarı altından olup, ürün geneli ise beyaz altındandır. Ürün parlak bir görünüme sahip ve 8,65 gr ağırlıktadır.

Arispirlanta.com binlerce kaliteli ve hoş görsellere sahip ürünü, bir tık uzağınızda güvenle almanızı sağlar. Size ise sevdikleriniz ile birlikte bu ışıltıların keyfini sürüp, anılar biriktirmek kalır. Arispirlanta.com ile Ariş pırlanta, her daim mutlu anlarınızda yanınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir