Allianz Sigorta ile Sigortalanın!

Aklınıza gelen zorunlu sigortalardan tutun özel sigortalara kadar her tür sigorta işlemleriniz için allianz.com.tr –Allianz Sigorta ile Sigortalanın!

Platform çevrimiçi olarak da hizmet etmekte olup, bir tık ile işlemlerinizi hızlı hale getirip ürünleri görebilir ve teklif alabilirsiniz. Bunun yanı sıra; başvuru için bilgilerinizi bu bölüme özel ayrılan kısma girerek, onların size ulaşmasını da sağlamanız mümkün. Hemen tıklayın, allianz.com.tr –Allianz Sigorta ile Sigortalanın! Ayrıcalıklı fırsatlar ile sigorta işlemlerinizi kolayca yaptırın.

Zorunlu Trafik Sigortası

allianz.com.tr adresinin sunduğu sigortalar arasında olup, her araç için zorunlu yaptırılması gereken bir sigorta işlemidir. İşleminiz için allianz sigortayı seçin.

Zorunlu trafik sigortası, olası trafik kazaları gibi durumlar için güvence altına alınmanızı zorunlu hale getiriyor. Bu sayede sizin başınıza gelen zararları ya da karşı tarafa verebileceğiniz olası zararları ve masrafları, zorunluluk kapsamında güvence altına alıyor. Bu sigorta, standart ve zorunlu olarak sunulurken isteğe bağlı olarak ek hizmetlerde katmanızı mümkün kılar. Örneğin küçük çaplı onarım, yol yardımı, ferdi kaza ek teminat gibi sunulan hizmetleri de istemeniz halinde almanıza olanak tanır.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS)

allianz.com.tr adresinin sunduğu özel sağlık sigortaları arasında yer alan bir durumdur.

Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS), Allianz ile anlaşması olan özel sağlık kurumlarında kullanılan bir sigortadır. Bu sigorta sağlık giderleriniz için, zorunlu muayene katılım giderleri haricinde; olabilecek fark ücretlerine ayrıca ödeme yapmanızı gerektirmez. Ayakta tedavi, yatarak tedavi, doğum, evde bakım, suni uzuv ve tıbbi malzeme gibi alanlar için sigorta kapsamı; belirli özellik ve kurallara göre değişmektedir. Bahsedilen bu sigortayı incelemek için, adrese göz atmayı ihmal etmeyin. Sunulan bu hizmet sayesinde, olası durumlarda canınız ile uğraşırken bir de can sıkıcı maddi durumlar ile uğraşmak zorunda kalmayın.

Allianz Moral Destek Sigortası

allianz.com.tr adresinin sunduğu özel sağlık sigortaları arasında yer alan bir üründür.

Allianz moral destek sigortası, olası kanser teşhisi gibi yaşanması mümkün olan durumlar karşısında moral babında sigorta yaptırmış müşterisine mali destek sunar. Herhangi farklı özel sağlık sigortanız yapılmamış olsa da, sadece Allianz moral destek sigortası ile finansal olarak destek almanızı mümkün kılar. Böylece, sağlık hususunda yapılacak olan giderleriniz için yardımcı olur. Sigorta, poliçe döneminde dahi olası hastalık durumunda teşhis konulması ile birlikte devreye girer ve toplu olarak finans sağladığı için, sağlık konusunda en büyük desteğiniz olur. Bu sayede, oluşan ve öngörülen yüksek maddi değerlere sahip tedavi giderlerinin; kolaylıkla üstesinden gelinmesine ve moral olarak bir de para mevzusunu düşünmemenize yardımcı olur. Bu sigorta hizmeti ile destek olunan tek durum; kanser hastalığı teşhisi ile başlar. Diğer hastalıklar hususunda lütfen arayıp ya da siteyi inceleyerek bilgi alınız.

Kişiye Özel Faizsiz Katılım Emeklilik Planı

allianz.com.tr adresi ile faize bulaşmadan kişiye özel olarak emeklilik planı oluşturmanız mümkün olacaktır.

Kişiye özel faizsiz katılım emeklilik planı doğrultusunda minimum olarak belirlenmiş katkı payı ücreti olarak 125 TL denilmiştir. Bu ücreti ise 3 ve 6 aylık ya da yıllık olarak belirli dönemlerde bizzat ya da banka üzerinden ödemeniz ise mümkün olacaktır. Bu sigorta ile birlikte Allianz sayesinde, sunulan başka hizmetlerden de yararlanmanızı mümkün olacaktır. Bu hizmetler için lütfen siteyi ziyaret ediniz.

Geri Ödeyen Hayat Eğitim Sigortası

allianz.com.tr adresi size özel teklifleri ile karşınızda.

Bu sunulan hizmet ile yurtiçi- yurtdışı olarak eğitiminize destek olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir