Esteticare sağlık turizminden pay alacak

2005 yılından beri Bursa’da hizmet veren Esteticare Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği, yeni taşınacağı binasıyla sağlık turizminden pay alma niyetinde.

Bursa’nın özellikle son yıllarda sağlık turizmiyle adından söz ettirdiğini ifade edeni kurucusu Prof. Dr. Mesut Özcan, kendilerinin de bu pazara yatırım yapacaklarını söyledi. Türkiye’nin özellikle Avrupa’da yaşlanan nüfus tarafından ilgiyle karşılandığını belirten Özcan, yurtdışında katıldıkları konuyla ilgili fuarlardan olumlu geri dönüşler aldıklarını söyledi.

Microcerrahi, güvenlik merkezi, lazer ünitesi, estetik ve plastik cerrahi alanlarında hizmet verdiklerini sözlerine ekleyen Prof. Dr. Özcan, “Güzellik merkezi ve lazer ünitesi de dahil olmak üzere tüm birimlerimize günlük ortalama 70 kişi başvuruda bulunuyor. Bu da yıllık 20 bin kişinin merkezimize ulaştığını gösteriyor ki, bu rakamın tamamı ameliyat ya da estetik operasyon değil. Bilgi almak için gelen hastalar ya da lazer epilasyon merkezimiz ile güzellik uzmanlarımızdan hizmet almak isteyen kişilerden oluşuyor” şeklinde konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.