Eskilere Dönüş Başladı; Deko Pasaj

Ev veya iş yerlerinde dekorasyonu baştan yaratmak isteyenlerin ilk adresi Deko Pasaj oluyor. Çünkü marka herkesin beğenisine uygun olan modelleri bir araya toplamıştır. Üstelik koltuk, masa, dolap ve karyola şeklinde her birinin ayrı kategoriler halinde paylaşılması işinizi kolay hale getirecektir.

Elisi Antika 2’li Ahşap Koltuk

Eskiye dönüş yapmak isteyenler ahşap ve antika koltuk modeline göz atabilir. Model son derece tarz bir görünüme sahiptir. Elisi antika 2’li ahşap koltuk tasarımından kaynaklı öne çıkmış ve sipariş vermek isteyenlere paylaşılmıştır. Aynı zamanda modele dair:

  • Ömrü uzun olduğu için antika parçalar arasında gösterilir.
  • Ceviz ağacından yapılması da ne denli kaliteli olduğunu kanıtlar.

Koyu renk ahşap olarak iskelete yer verilmiştir. Üzerine geçirilen krem renkli sünger ile konfor elde edilmiştir. Sırt kısmında da aynı tasarımlara imza atılmıştır. Aynı zamanda antika görünümlere yer verilmesi öne çıkmasında bir hayli etkili. Nitekim arka kısmında ahşap işlemeler mevcut durumda. Her bir işleme koltuğa ayrı bir hava katmış ve hareketli hale gelmesini desteklemiştir.

Yenilenmiş Ceviz Masa

Eski tasarımlara meraklı olanlar ceviz ile hazırlanan ürünlere göz atabilir. Nitekim eski tasarımların çoğunda ceviz öne çıkmış bir malzemedir. Üstelik son derece dayanıklı olduğu için ürünlerin ömrünü uzatmaktadır. Yenilenmiş ceviz masa bunlar arasında yerini almış ve antika tutkunlarının tercihi haline gelmiştir.

Adından anlaşıldığı üzere cevizden tasarlanan eski modellerden bir tanesidir. Ancak yenilenmiş olması ömrünün uzamasını sağlamıştır. Açılabilir olan masa 2 kanat şeklinde değerlendirilir. Her bir kanatın açılması üzerine 60’ar cm olacak şekilde uzama gerçekleşir. Bu haliyle kalabalık misafir oturmalarına uygun olduğu gösterilir. Son derece sağlam bir yapıya sahip olan masayı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bacak kısımlarında ince işlemelerin bulunduğu masa antika tutkunlarının yoğun talebi ile karşı karşıya kalmıştır.

Leon Mavi Eskitme Komidin

Modern tasarımlardan çıkıp eski ve ahşap ürünlere göz atmak sizin elinizde. Eskitme modellerin her biri markanın internet sitesinde yerini almıştır. Örneğin leon mavi eskitme komidin bunlardan bir tanesidir ve görenlerden tam puan almayı başarmıştır. Nitekim geleneksel tarzı ve rengi ile öne çıkmıştır. Modele dair:

  • Çok amaçlı olacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Ahşap kullanılmış ve 2 çekmeceli olarak ele alınmıştır.

Uzun bacaklara sahip olan modeller arasında gösterilir. Bu şekilde yerden yukarda bir görünüme imza atılmış ve beğeni toplamıştır. Bacakları hoş bir tasarıma sahip olan komidin mavi tonları ile dikkate çekici hale gelmiştir. 2 çekmecesi de son derece geniş ve derin bir yapıya sahiptir. Böylece sadece tarz değil kullanışlı bir ürün olarak paylaşılır.

Makyaj Masası

Takım halinde olan makyaj masası her evde aranılan ürünler arasındadır. Özellikle de yatak odalarının vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesidir. Hoş bir görünüme imza attığı kadar kullanışlı olması da öne çıkmasında bir hayli etkili. Adı üstünde kadınların makyaj ürünlerini saklamak adına tercih ettiği açık durumda. Bunun için:

  • 2 adet çekmece eklenmiş ve saklama alanı hazırlanmıştır.
  • Masaya uyumlu olan pufu ile birlikte sergilenmiştir.

Hem masa hem de puf geleneksel tasarıma imza attığı için görenleri kendine hayran bırakıyor. Üzerinde çok fazla renk ve işleme bulunmuyor. Hem geleneksel hem de klasik modeller arasında gösterilir. Bu durum herkesin beğenisini toplamasını mümkün kılar. Öyle ki hemen hemen bütün yatak odalarına uyum sağlayan modellerden bir tanesidir.

Klasik Yemek Odası Takımı

Geleneksel tarzı sürdürmek isteyenler evlerine ahşap yemek masalarını ekleyebilir. Klasik yemek odası takımı özel yapım olarak paylaşılır. Açılır masa ve sandalye takımı ile birlikte sergilenir. Aynı zamanda konsol içerir ve salonların tarzını değiştirmek isteyenler göz atabilir. Öyle ki her biri birbiri ile uyumlu olan birkaç takıma yer verilir. Hepsi de ahşap ve geleneksel tasarımları göz doldurur.

Deko Pasaj aradığınız tasarımları bulmanıza yardımcı olacaktır. https://www.dekopasaj.com/ linki üzerine tıklayanlar her birine göz atabilir. Eskilere dönüş yapmak isteyenler masalardan koltuklara, dolaplardan sandalyelere kadar tüm ürünleri ele alabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir