Vintage Araba Aksesuarları Deko Pasaj’da!

Deko Pasaj sayesinde en sevilen aksesuarlara, muhteşem vintage dokulara oldukça makul ücretler ile erişim sağlayabilirisiniz. Sunulan bu harika görseller ile evinizi yeniden dekore edebilirsiniz. Klasik antikacılardan ya da özel mağazalardan satın aldığınız fiyattan çok daha uyguna satın alma fırsatını yakalayacaksınız. Sadece uygun fiyat konusunda değil aynı zamanda gönderim konusunda da muhteşem bir ara yüz geliştirilmiştir. Gönderimde bu hassas eşyalara asla zarar verilmesine izin verilmeyecektir.

Araba

Araba muhteşem görsel yapısı ve evinize katacağı atmosfer ile vazgeçilmez bir yere sahip olacak! En kısmı 80 santim genişliği ise 57 santim olan bu arabanın muhteşem boyutlar ile evinizin baş tacı olacağını göreceksiniz. Özellikle daha soft bir tasarıma sahip olan evlerde göz alıcı bir etki uyandıracaktır. Üründe hem metal hem de ahşap bulunmaktadır. Ürün durumu oldukça kalitelidir. Bir yıpranmışlık emaresi söz konusu değildir. Ürün satın alım adımının sonrasında eğer resmi tatile denk gelmediyse aynı gün içerisinde kargoya verilecektir.

Porselen Araba Kolleksiyonluk

Porselen araba koleksiyonluk seçeneğinin en kısmı 11 santimdir. Boy kısmı ise 4 santimdir. Hem minyatür bir görünüme sahip olan hem de şıklığından hiçbir şey kaybetmeyen seçeneklerden istifade etmek isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz. Ürün kapsamında sarı, pembe ve yeşil renkler mevcuttur. Beyaz zemin üzerine yapılan bu renklendirme eşsiz bir görsellik sunmaktadır. renklerin göz alıcı değil daha pastel durumda olması da özellikle şıklıktan ve zarafetten hoşlanan kişiler için muhteşem bir alternatif olacaktır. İstanbul’dan sipariş verecekseniz ücretsiz nakliye fırsatından da istifade edebilirsiniz. Daha öncesinde bu satıcıdan alışveriş yapan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman ne derece memnun kalındığı bir kere daha anlaşılmaktadır.

Klasik Araba Cam Obje

Klasik araba cam obje en kısmı 6 santimdir. Boy kısmı ise 5 santim civarındadır. Oldukça küçük bir ürün olmasına rağmen görselliği ile memnun eden biri yapıdadır. Cam obje koleksiyonu yapan kişilerin kesinlikle göz atması ve şans vermesi gereken alternatiflerden biri olduğu görülmektedir. Üründe bir kırık ya da çatlak söz konusu değildir. Antika araba figürlerinden hoşlanan kişilerin bir de bu cam figüre göz atması tavsiye edilmektedir. Sunulan ürünün birçok açıdan çekilmiş fotoğraflarının bulunması da memnuniyeti artıran seçeneklerdendir.

Model Araba (1:18 Ölçekli Jaguar Xk8 1994)

Model araba (1:18 ölçekli jaguar xk8 1994) seçeneği Deko Pasaj sitesinin en nadide seçenekleri arasında yerini almıştır. Özellikle kondisyonunun muntazam durumda olması da verimliliği artıran alternatifler arasında kendini göstermektedir. Ürünün en kısmı 15 santimdir. Yükseklik kısmı ise 8 santim olarak belirlenmiştir. 1994 senesinden kalma olan bu modelin memnun edici durumu ve herhangi bir yıpranmışlığının bulunmaması da göz doldurmaktadır.

Ürün hazırlanırken hem metal hem de plastik kullanılmıştır. Bu iki dokuda da hasar söz konusu değildir. Gönderim aşamasında ürüne zarar gelmemesi için tüm önlemler alınmış durumdadır. Ürünü İstanbul’dan satın alan kişilere herhangi bir nakliye ücreti ödemeden gönderim adımı yerine getirilecektir. Satın almış olduğunuz bu üründe size satış aşamasında belirtilmeyen bir hasarın var olduğunu görürseniz anında satıcı ile iletişime geçerek iade adımını başlatabilirsiniz. Müşterinin memnun olması bu firmanın en temel önceliğidir.

71x25xh38 Cm Ahşap El Yapımı Klasik Araba

71x25xh38 cm ahşap el yapımı klasik araba seçeneklerinden istifade eden kişilerin daha büyük figürlerden hoşlanan kişiler olduğu görülmektedir. Minyatür figürlerden ziyade daha büyük figürler ile evini süslemek isteyen kişiler için özel olarak geliştirilmiştir. Ürün oldukça kaliteli bir ahşaptan imal edilmiştir. Üründe bir sorun söz konusu değildir. Kondisyon kısmında da yeni gibi olduğu ayrıca belirtilmiştir.

Deko Pasaj sayesinde antika ve el yapımı olan birçok objeye değeri,nin altında erişim sağlayabilirsiniz. Koleksiyonunuzu geliştirmek sizin için artık her zamankinden daha kolay olacak. https://www.dekopasaj.com/ linki aracılığı ile kısa bir süre içerisinde ürün satın alım adımlarını tamamlayabilirsiniz. Kargolama adımından gönderim sürecine kadar her alanda birebiri bilgilendirileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir