Küçük İşletmem İçin

30 yıllık toptan satış yapan Metro Türkiye firması covid-19 virüsü sebebiyle iş yerini kapatan küçük esnaflara yardım için bir etkinlik paylaştı. Bu dönemde en çok zarar gören kuruluşlardan biri olan yeme ve içme alanlarındaki küçük esnaflar oldu. Bu küçük esnafları kalkındırılması amaçlanan etkinliğin adı “Küçük İşletmem İçin”.

Bu girişim Metro Türkiye liderliğinde gerçekleşiyor. Gıda Kurtarma Derneği ve Dude Table bu girişim için iş birliği yapanlardandır. Bu iş birliği ile yapılan girişimde özellikle yiyecek sektöründe ekonomik olarak etkilenen esnaflara yardımdır.

Zor zamanlar geçiren esnaflara yardım amaçlı olan etkinlik www.kucukisletmemicin.com platformu ile buluşmayı sağlıyor. Birçok büyük firmanın destek olarak finansal yardımlarda bulunduğu girişimin temel düşüncesi zor zamanları finansal yönü ile ülke olarak beraber el ele atlatabilmek.

Kimler Küçük İşletmem İçinden Faydalanabilecek

Bu proje yeme içme alanında faaliyet gösteren işletmeler için yapılmış bir projedir. cirosu 2 milyon TL’den az olan işletmeler bu destek alabilmeden yararlanabilecek. Ayrıca 5 veya daha fazla çalışanı olan işletmeler, 5.000 TL değerinde ürün ya da hizmet desteği almak için bu siteden başvurularını yapabilecekler.

15 Yıl İçin %0,64 Tarihi Kredi Faizi Fırsatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir