Kobilere Uygulanan Kredi Fırsatları Neler?

Kobilerin artması ve ülke ekonomisinin hareketlenmesi adına özel ya da devlet bankaları tarafından hazırlanan kredi seçenekleri de fazladır. Kobi ve esnaf kredisi kapsamında düşük faiz ve yüksek vade alternatifleriyle tüm işletmelerin yararlanmaları hedeflenir. Bu noktada aylık gelir doğrultusunda bir ödeme planı çıkarmak, sorun yaşanmaması açısından faydalıdır.

Vakıfbank, Garanti, Halk bankası ve Ziraat bankası içerisinde kobiler için sunulan fırsatlar her geçen gün biraz daha artar. En az 120 ay vade ile kredi çekerek kendi işletmenizi kurma şansınız vardır. Üstelik ödeme planı ise firmaların ya da kuruluşların talepleri doğrultusunda hazırlanır.

Nakit, yatırım ya da dış ticaret kredileri olmak üzere verilen fırsatlar birbirinden farklıdır. Son dönemde çek-senet karşılığındaki krediler ve iş yeri edindirme kredileri de çok fazla tercih edilmeye başlamıştır. İstenen tüm evraklar tamamlandığında başvuru yapmanız kolaylaşır. Teşvik edilmeleri adına devlet kobilere sunulan nakit ve kredi seçeneklerini daha da avantajlı hale getirmeye başlamıştır. Böylelikle iş yerinizi açarak birbirinden farklı çalışana istihdam sağlama fırsatı bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir