En Güzel Şal ve Eşarplar Beymen!

Beymen, koşulsuz müşteri mutluluğu sloganı ile çıkmış olduğu yolda her daim kaliteyi önemsemektedir. Ürünlerinden yararlanarak siz de, kendi tarzınızı her sezon yansıtın. Yenilikçi yaklaşımıyla, sektörün öncü markaları içerisinde gelmektedir.

En Güzel Şal ve Eşarplar Beymen!

Mavi Şal Desenli 90 X 90 cm İpek Eşarp

Mavi şal desenli 90×90 cm ipek eşarp, sonbahar ve kış sezonu içerisine girmektedir. İpek olarak bulunduğundan dolayı, kullandığınız zaman rahatsızlık hissi vermez. Yıkama ya da öteleme gibi işlemlerde, kaliteli kumaş yapısı sebebiyle herhangi bir sorun olmaz. Desenli bir üründür. Desenli ürünlerden yana tercihini kullanmak isteyen kişiler için ideal olur. Hem sade, hem şık, hem de minimal detaylarla farklılık kazandırılmıştır. Tercih edeceğiniz diğer tamamlayıcı aksesuarlar ile beraber ön plana çıkar.

Mavi Şal Desenli 50 X 50 cm İpek Eşarp

Mavi şal desenli 50×50 cm ipek eşarp, mavi tonu ile beraber farklı tonlardaki renklerle tasarlanmıştır. Renkliliği seviyorsanız, sizin için ideal olacaktır. Üzerinizde kullanmış olduğunuz kıyafetler sade ve koyu renklerle kombinlendiyse, dikkat çeken bir ürünle tamamlamak istiyorsanız kullanılabilir. Avantajlı ve indirimli fiyatı ile sistem bünyesinde, sizleri bekliyor. Hemen sipariş ederek, şık veya sportif faaliyetlerde kurtarıcı parça olarak kullanın.

Alexander Mcqueen Siyah Beyaz Kuru Kafa Desenli 90 X 90 cm İpek Eşarp

Alexander MC Queen siyah beyaz kurukafa desenli 90×90 cm ipek eşarp siyah ve beyaz renk seçeneği ile bulunmaktadır. Kuru kafa, eşarbın tamamına sıralanmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Dilerseniz eşarp olarak, dilerseniz boynunuza alacağınız fular şeklinde kullanabilirsiniz. Tam kare olarak bulunuyor. Farklılığı sevenler için ön plana çıkmaktadır. Tarzınızı Beymen eşarpla konuşturun!

Şal Desenli 50 X 50 cm Kadın İpek Eşarp

Şal desenli 50×50 cm kadın ipek eşarp mavi, pembe, beyaz ve minimal desenlerle bulunmaktadır. Sadeliği ve aynı zamanda kullanacağınız ürünle tarzınızı ortaya çıkarmak istiyorsanız sizin için ideal olacaktır. Rahat bir üründür. Yıkama ve ütüleme gibi işlemlerde, herhangi bir problem olmaz. Uzun süreli olarak kullanmanız mümkün. Online olarak sipariş edebilirsiniz.

Lila Sorbe Şal Desenli 90 X 90 cm İpek Eşarp

Lila sorbe şal desenli 90×90 cm ipek eşarp, çiçek motifleri ile bulunmaktadır. Lila ve beyaz tonlarında renkler kullanılmış. Rahat bir üründür. İpek kumaş yapısı ile oluşturulduğundan dolayı, uzun süreli olarak kullanmanız mümkün. Renkli sevenler için tercih edilebilir. Avantajlı indirimli fiyatı ile sistem bünyesinde sizleri bekliyor.

Tercih edeceğiniz birçok üründe, online alışverişin tadını Beymen ile çıkarın! Beymen.com bünyesinde farklı ürünlerde, avantajlı fiyatlar sunulmaktadır. Rahat ve şık yaşam tarzında modanın trend ürünlerine yer verilmiştir. Online olarak alışverişiniz sonrasında anında kapınıza gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir