Emsan Setlerde İndirimler

Emsan hayatınızı kolaylaştırırken mutfağınızı güzelleştirecek ürünler sunar. 1793′ te hayatımıza giren marka yılların tecrübesin modern çizgilerle harmanlayarak dayanıklı ürünler üretir. Günlük kullanımdan özel davet sofralarına pek çok ailenin evinde başköşede yer alıyor. Ürünlerini düzenlediği kampanyalarla makul fiyatlardan evinize getiriyor.

Mirage 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti Lüks Kutulu

Mirage 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti Lüks Kutulu % 50 indirimle satılıyor. Özel üretim setin parlaklığı yıllar boyu sürer.  Paslanmaz çelikten üretilen sette kaşık, bıçak, çatal vardır. Yemek, tatlı, çay kaşıkları mevcuttur. Bulaşık makinasında yıkanabilir. Ailenizle yiyeceğiniz her yemeği özel kılar.

Luna 3 Parça Tencere Tava Seti

Luna 3 Parça Tencere Tava Seti bulaşık makinasında yıkanır. Arkadaşlarınıza lezzetli yemekler hazırlarsınız. Sette yer alan kapak her iki tavaya da uyumludur. İndüksiyon dışındaki bütün ocaklarda enfes pilavlar yapabilirsiniz. Yanmaz yapışmaz kategorisindedir. Yedek parça temini yapılmaz. 2 yıl garantili ürünü günlük kullanım ve çeyiziniz için alabilirsiniz.

Montana İndüksiyon Tabanlı Düdüklü Tencere Seti Siyah Gri 4+6 Litre

Mutfakta en çok kullanılan araçlardan biri düdüklü tenceredir.  Nohut gibi yiyeceklerin hızlıca hazırlanmasını sağlar. Pratik ürünün kaliteli olması hazırlık sürecini kolaylaştırır. Mutfakta yardımcı arıyorsanız Montana İndüksiyon Tabanlı Düdüklü Tencere Seti Siyah Gri 4+6 Litre tercih edebilirsiniz. Ürün ısınmayan yahut yanmayan kulplara sahiptir.

Bakalit kulp sağlam tutuş sunar. Paslanmaz çelikten üretilen tencerelerin kapağı ortaktır. Ayrıca iki tencereye de uyumlu cam kapak bulunmaktadır. Düdüklü kapağı dışındaki parçaları makinaya koyabilirsiniz.

Kobe 10 Parça Bıçak Seti

Sepette % 26 indirimle Kobe 10 Parça Bıçak Seti satıştadır. Hazırlık aşamasında gerekli olan tüm bıçaklar settedir. Şef, soyma, doğrama, sıyırma bıçaklarıyla her işinizi hızla yaparsınız. 6 tane 11 cm multi bıçak bulunur. Uzun ömürlü ürünle mutfaklarınız renklenir.

Emsan tarafından üretilen kaliteli mutfak eşyalarını temin etmek çok kolaydır. Platformun web sayfasından aradığınız tüm gereçleri bulabilirsiniz. https://www.emsan.com.tr/ tıklayıp alışverişe başlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir