Asics Uzun Mesafe Koşu Ayakkabıları!

Amatör ya da profesyonel sporcuların beklentilerini tam anlamıyla karşılayan Asics sporcu ayakkabıları üstün özelliklere sahip. İç tabandan yastıklamaya kadar birçok yenilikçi teknoloji ile üretilen sporcu ayakkabıları konfor ve performans sağlıyor.

Gel- Game 8 GS 

Özellikle tenis sporunda kullanıma uygun olarak tasarlanan ve sentetik malzemeden üretilen Gel-Game 8 GS tenis ayakkabısı unisex özelliğe sahip. Mükemmel bir darbe emilimi ve yumuşaklık sağlayan Gel teknolojisi ön iç tabanda kullanıldı.

Eva orta taban teknolojisinin bulunduğu ürün esnek ve dayanıklı. Konforu ile çocuğun tenis oynarken ihtiyaçlarını karşılayan ayakkabı sportif örgü kumaş özelliği sayesinde esnek. İç tabandaki özel yastıklama teknolojisi ile ayaklar her zaman konforu hissediyor.

Gel-Trabuco 10 

Arazi koşuları ve uzun yürüyüşler için özel olarak üretilen Gel-Trabuco 10 erkek outdoor ayakkabısı Gel teknolojisine sahip. 3D detayları zeminden gelen toz ve taşların ayakkabının içerisine girmesini engellerken bağcıkların dışarı çıkmasını önleyen özellik lace garage dikkat çekiyor.

Darbe emici özelliği ve ayağı destekleyerek darbelere karşı koruyan yapısı, verimli bir koşu performansı sağlıyor. Kauçuk malzeme her zeminde yer tutuşa imkan oluştururken ayağı destekleyerek koruyan esnek plaka öne çıkıyor.

Orta tabanda kullanılan duomax teknolojisi sayesinde ayağı desteklemesinin yanı sıra aynı zamanda pronasyonu önler. Ayakları stabil tutarken olası spor kazalarına karşı korur.

Gel -Rocket 10 

Voleybol sporunda kullanılmak için özel üretilen Gel -Rocket 10 kadın voleybol ayakkabısı Eva yastıklama teknolojisine sahip. Esnek oluklar ve çizmez taban yapısı ile öne çıkan üründe trusstic teknolojisi dengeyi arttırıyor. Gel yastıklama teknolojisini kullanıldığı ürün nefes alabilen file ve dayanıklı sentetik üst kısmı ile dikkat çekiyor.

Hem bedene hem de ruha uyum vadeden Asics, spor severlerin bir numaralı markası. Kadın ya da erkek cinsiyete özel sunduğu ürünler tenis, koşu, voleybol, futbol, güreş, yürüyüş ve outdoor ayakkabı seçeneklerine sahip. Rahat ve şık hissetmeyi sağlayan tasarım ürünler asics.com.tr adresinde seni bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir