ASİCS İndirimdeki Ayakkabılar

Konfor ve rahatlığın ön planda olduğu Asics spor ayakkabıları her yaş grubuna hitap eder. Koşu, tenis, egzersiz ve basketbol sporlarına özel tasarlanan ürünler uygulanan indirimlerle şık ve sportif olmanızı kolaylaştırır. Spor ayakkabıda devrim yaratan marka tasarımlarını sizi en rahat ettirecek özelliklerle üretir.

Asıcs Gel-Kayano 29 Lite-Show

Farklı numaraları buluna kadın koşu ayakkabısı siyah ve morun kusursuz uyumunu sergiler. Nefes alan model ayağınızı sabit tutan topuk dolgusuna sahiptir. Özellikleriyle loş havada koşu yaparken görünmenizi sağlar. Tasarımındaki taban astarı ayak konforunuzu en üst düzeye taşır.

Asıcs Novablast 3 Le

Erkek koşu ayakkabısına yeni bir soluk getirene ergonomik tasarımdır. Üç farklı renk seçeneği olan model oldukça şıktır. Nexkin kumaş kullanılan ürün hava akışı sağlar ve ayaklarınızın serinletir. Topuk malzemesi ayağınızı destekleyerek dengeli adımlarınıza yardım eder. % 20 geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen günlük kullanıma uygun konforlu bir üründür.

Asıcs Gel-Sonoma 6 G-TX

Siyah renk outdoor kadın spor ayakkabı rahatlığı zarafetle beraber sağlar. Su geçirmez, açık hava doğa sporları esnasında şıklığınızı göstermenize yardım eder. Darbeye karşı korunaklı tasarımı tırmanış, patika koşuları ve orman yürüyüşlerinde en doğru seçimlerden biridir. Ayağınızın şekline tam uyum sağlayan bu model sizi arazi şartlarında ve tırmanışlarda ortaya çıkacak yaralanmalardan korur.

Asics Gel- Venture 8 Waterproof

Siyah ve sarının eşsiz uyumunu taşıyan erkek por ayakkabısı zorlu arazi şartlarına uygundur. Yürüyüş, parkur koşuları ve günlük kullanım için idealdir. Su geçirmeyen model tüm hava koşullarında yumuşak ve konforlu yürüyüşler yapmanıza yardım eder. Nefes alabilen erkek outdoor spor ayakkabıyla uzun süre rahat edersiniz.

Asics Japan S

Beyaz renk günlük spor ayakkabıyla eşsiz kombinlerinizi tamamlarsınız. 1981 yılındaki bir ürünün yenilenmiş tasarımı olan ayakkabı son derece estetik ve konforludur. Topuk ve yanlarda yer alana şerit detaylarıyla farklı renklerle kusursuz uyum sağlar. Kotlar, mini etekler ve spor tarz elbiselerle kendinizi göstermenize yardım eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir