Allianz ile Güvende Kal!

Allianz ile Güvende Kal!

Bu hayatta başımıza her zaman iyi şeyler gelmeyebilir. İşler tersine dönebilir ve bütün ömrümüz boyunca yaptığımız birikimleri bir günde kaybedebilir. İşte bu günlerinizde de Allianz sizin ve sevdiklerinizin her zaman yanınızda.

Allianz DASK Zorunlu Deprem Sigortası

Deprem ve depremden kaynaklı diğer risklerin karşılanması, zaten zor günler yaşıyorken içinizi bir nebze de olsa rahatlatır. Allianz DASK Zorunlu Deprem Sigortası ile binanız tamamen de kısmen de zarar görmüş olsa teminat altında olacaktır. Ülkemizin deprem kuşağında bulunması nedeniyle dişinizden tırnağınızdan artırdıklarınızla zar zor aldığınız evin bir günde yerle bir olması ihtimal dahilinde. Ayrıca yasal olarak tapuda, elektrik, su ve doğalgaz abonelikleri işlemlerinde zorunlu deprem sigortasının bulunup bulunmadığı da araştırılır ve bu sigortayı yaptırmadan işlem yapmanız mümkün değildir. Size özel en uygun teklifi almak için Allianz’ı ziyaret edebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası

Her gün onlarca trafik kazası haberleri görüyoruz. Üstelik bunlar sadece medyaya yansıyan az sayıda haber. Ülkemizde yüzlerce trafik kazası meydana geliyor ve bunların çoğu kendisine güvenen usta şoförler tarafından gerçekleştiriliyor. Kendinize güveniyor olabilirsiniz ancak karşınıza çıkacak kişiye ne kadar güveniyorsunuz? Trafikte bir kaza meydana geldiğinde zararı kimin karşılayacağı kavga konusu haline geliyor ve daha büyük zararlara sebep olabiliyor. Bu yüzden olası bir kazada karşınızdaki araca veya yayalara verebileceğiniz zararları karşılayan bir sigortanızın olması her zaman yararınıza olacaktır. Ayrıca Zorunlu Trafik Sigortası olmadan trafiğe çıkmak yasal olarak ceza kesilmesine ve aracınızın yediemin otoparkına çekilmesine sebep olabilir. En iyi fırsatlarla en uygun teklifler Allianz’ta.

Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası

Can güvenliğiniz malvarlığınızdan daha değerlidir. Malvarlığınız için sigorta yapmayı düşünürken sağlığınız için düşünmemeniz sağlığınızın bozulduğu günlerde pişmanlık yaşamanıza sebep olur. Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ile ameliyat ya da yoğun bakım gibi acil durumlarınızda maddi ve manevi destek sağlar, ailenizi zor durumda bırakmaz. Birbirinden seçkin anlaşmalı kurumlarda sağlığınıza kavuşurken maddi imkanlarınızı düşünmemek için zamanında sigortanızı yaptırmalısınız. Ameliyatlı yatış, doktor ücreti, ilaç, tıbbi malzeme gibi ihtiyaçlarınızı karşıladığı gibi refakatçinizi bile düşünerek onun ihtiyaçlarını da karşılar. Ayrıca genel sağlık sigortanızın bulunması durumunda ek tazminat ödemesi bile yapılabilir. Ayrıntılı bilgi için ürünü inceleyebilirsiniz.

Allianz Yuvam Sigortası

Hem sizin hem de kiracılarınızın yararlanma fırsatı olan Allianz Yuvam Sigortası ile evinizdeki eşyalarınız kazalara karşı güvence altına alınır. Yalıtım kaynaklı ya da tesisat kaynaklı fark etmez, her türlü risklere karşı evinizi güvence altına aldığınız sigorta ile can sıkıcı tamiratlar bile kolay hale gelir. Üç farklı paket seçeneği ile kendinize en uygun teminatları içeren sigortanızı başlatabilirsiniz.

Allianz ile Güvende Kal!

Bireysel Emeklilik Planı

Başka bir güvenceniz yoksa emeklilik asla tek başına yetmez. Kendinize Bireysel Emeklilik Planı oluşturarak testiyi akarken doldurmakla en iyisini yaparsınız. İleride çalışamayacağınız duruma geldiğinizde hem siz hem de aileniz sizin erken yaşta yaptırdığınız emeklilik planı ve katkı payı ödemeleri ile rahat eder. Sadece kendinize değil 18 yaşından küçük çocuklarınıza da yaptırabileceğiniz bu emeklilik planı ile onlara 18 yaşına geldiğinde fırsatlar sunabilir, hayalini kurduğunuz geleceği yaşatabilirsiniz. Belirli şartları sağlamanız halinde devlet tarafından da katkı yapılacak olan primlerinizle hayatınızı ve sosyal yaşantınızı garanti altına alabilirsiniz. Üstelik sadece emeklilik fırsatı değil anlaşmalı kurumlarla indirimli ürünlerden yararlanma fırsatı da sunar.

Aklınıza gelen daha birçok konuda güvence fırsatı sağlayan Allianz’ın ayrıcalıklı dünyasını keşfetmek için https://www.allianz.com.tr/tr_TR.html#/customer-lead-form adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir