Pastacılık Ve Pasta Malzemeleri

İstegelsin ile dilediğiniz her ey bir tık uzağınızda. Artık markete gitmeye, reyonlar arasında aradığınız bulmaya son! Tek bir tık ile dilediğiniz tüm market ürünleri kapınızda. Sizlere sadece kategoriler arasından istediğiniz ürünü seçip, onaylamak kalıyor. Günün her saatinde siteye kolayca ulaşabilir ve kısa süre içerisinde siparişiniz kapınıza teslim edilir.

DR OETKER KÖSTEBEK PASTA 

Dr Oetker köstebek pasta ile hem tatlı ihtiyacınızı karşılayın hem de zamandan kazanın. Hazırlanışı son derece kolay, görseli bir o kadar güzel olan köstebek pastanın hazırlanışı toplamda 30 dakika sürer. 6 kişilik olan bu pasta özel günlerde ve tatlı ihtiyacı duyduğunuz zamanlarda her an yanınızda olur! Sizlere de bu kısa süre içerisinde hazırlanan mükemmel pastanın tadını çıkarmak kalır.

Kek/ pasta fanusu

Kek/ pasta fanusu ile artık yaptığınız kekler, poğaçalar, kurabiyeler kurumayacak ya da bayatlamayacak! Bu fanus 7 litre iç hacme sahip olup, yapmış olduğunuz pastalarınızı, kurabiyelerinizi ya da poğaçalarınızın bayatlamasına ve kurumasına engel olur. Bu şekilde sizler de hazırlamış oluğunuz o güzel tariflerinizi hemen tüketmek zorunda kalmazsınız. Pudra ve krem renk seçenekleri arasından kendinize uygun olanı seçin ve mutfağınızda yerini hemen alsın.

Myday Cremio Sprey Krema 

Myday Cremio sprey krema hazır pasta, kek kreması olup kullanımı son derece basittir. Evde krema hazırlamaya son! Oldukça lezzetli ve kullanımı oldukça kolay olan bu kremaya mutfaklarınızda yer verebilirsiniz. Doğal vanilya aromasına sahip olan sprey kremanızı serin ve kuru yerde saklamanız gerekir.

İstegelsin ile tüm market ihtiyacınız yalnızca bir tık uzağınızda. Sizler de her türlü market ihtiyacınız için siteye girin ve kategoriler arasında dilediğinizi seçip siparişinizi oluşturun. İşte bu kadar basit!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir