Karaca Setlerinde Sadelik

Karaca setlerinde sadelik; bir çok evlerin misafir masalarına eşlik eden çatal bıçak takımları, şıklığın ve sadeliğin ön planda olmasını, ağırlanacak misafirlerin gözlerini ayıramayacağı eşsiz parçalardır. Kalitenin ve şıklığın bir arada olduğu bu parçaları herkesin iştahını daha çok açar ve göz doldurur.

Karaca Florya 8 parça siyah antibakteriyel kulplu Çelik tencere set

Karaca Florya 8 parça siyah antibakteriyel kulplu Çelik tencere set; kalitesinden ve şıklığından asla ödün vermez. Antibakteriyel kulplar sayesinde her daim hijyenik bir ortam sergiler. Çelik olması sebebi ile uzun ömürlü ve çok kullanışlı bir üründür. Herhangi bir çizilme ya da küçük hasarlarda kırılma, sökülme meydana gelmez. Isıyı her daim içinde muhafaza etme kapasitesine sahiptir.

Karaca Ilıca 60 parça 12 kişilik Çatak kaşık bıçak seti

Karaca Ilıca 60 parça 12 kişilik çatal kaşık bıçak seti; paslanmaz, çizilmez ve uzun ömürlü kullanabileceğin kaliteli parçalardır. Şıklığın ve sadeliğin bir arada olduğu bu ürünler misafir masalarında göz dolduran önemli parçalar olacaktır.

Karaca layla rose çaydanlık takımı 

Karaca layla rose çaydanlık takımı; herhangi bir kararma ya da yanma sonucu üzerinde leke bırakmaz. Yüksek ısılara dayanma gücüne sahiptir. Bulaşık makinesine rahatlıkla yerleştirilebilir. Ve büyük hasar meydana geldiğinde ayrılmalar oluşur ise yedek parçalar temin edilebilir.

Emsan lavin döküm kek kalıbı gold

Emsan lavin döküm kek kalıbı gold; mutfakta şölen oluşturmak ve farklı tatlara ulaşılmasını sağlayan, yeni ve farklı lezzetlerin temelini oluşturur. Granit kaplama sebebi ile yanmazdır. Isıyı homojen bir şekilde dağıtarak kekin içinin pişmesine yardımcı olur. Çatal bıçak setlerinde sadelik ve aynı zamanda kalite arıyorsanız sitemize göz atabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir