Hoş Antik Ürünler

Gelişen teknoloji ile birlikte tüketici toplumun bir parçası olduğumuz son yüzyılda tüketiciler artık sıfırdan ürün alıp eskitmek yerine ikinci el eşya alternatiflerini değerlendirmektedir.

İkinci el eşyaya talebin arttığı son zamanlarda temiz kullanılmış ve uygun fiyata kaliteli ürün bulmak zorlaşmıştır. Hoş antik ürünler, mobilyalar ve halılar ikinci el eşya olarak değerlendirilebilir. Uygun fiyata kaliteli ikinci el eşya almak isteyen biri internette yüzlerce ilanla karşılaşmaktadır.

Satıcının güvenilirliği ve satacağı ürün hakkında dürüst davranmış olması önemlidir. Eşya satarken de aynı durum söz konusudur. Ciddi alıcılarla iletişim kurmak da zaman kaybını önlemektedir. İkinci el eşya alıp satarken kaliteli ürün ve güvenilir hizmeti ile Dekopasaj siz kullanıcıların yanındadır.

Antik Bohemia Kristal Kadehler ,

1970’li yıllardan günümüze ulaşan Antik Bohemia Kristal Kadehler; 6 parça olup altın yaldızları ve üzerindeki el ile işlenmiş çiçek motifleri ile dikkat çekmektedir. Kadehlerin tabanı kalın kristal malzemeden yapılmıştır. Zamana meydan okumuş bu şık nostalkik kadehler sergilendiği vitrinin havasını değiştirecektir.

Antika Ahşap Fırça ve Ayna

Antika Ahşap Fırça ve Ayna; makyaj masalarını süsleyecek özgün renkli işçiliği ile dikkat çekmektedir. Dekorasyon olarak kullanılabilecek antika ahşap ayna ve fırça oldukça iyi durumdadır. Göze çarpan renkli kabartmalı süsleme detayı ürünün güzelliğini ön plana çıkarmaktadır.

Orijinal Fransız opalin Gaz Lambası

Orijinal Opalin Gaz Lambası; 1800’lü yıllardan günümüze gelen eşsiz bir parçadır. Çalışır durumda olan 2 adet gaz lambasının üzerindeki resim işlemeleri oldukça iyi durumdadır. 80 cm yüksekliğe sahip olan bu antik parça sergilendiği evin havasını değiştirecek, 1800’lü yılların esintisini buram buram hissettirecektir.

Ayaklı Sunum Tabağı

Ayaklı Sunum Tabağı; altın varaklı işlemeleri ile dikkat çekmektedir. Tabağın ayaklarında ve kenarlarında dikkat çeken altın varaklı süslemeler orta kısmındaki renkli çiçek deseni ile bütünlük göstermektedir. Bu antik sunum tabağının orta bölümündeki pembe, turuncu ve yeşil tonlarının kullanılmasıyla oluşturulmuş çiçek işlemesi tabağa modern bir hava katmıştır.

Art Nouveau Fransız Bronz Jardinier Kupa

Art Nouveau Fransız Bronz Jardinier Kupa; herhangi kusuru bulunmayan orijinal bronzdan yapılmış dekoratif bir üründür. Siyah orijinal porselen kaseye sahiptir. Fransa’da ortaya çıkan Art Nouveau akımının izlerini taşır. Bu akım kıvrımsal ve bitkisel zarif desenlerin kullanılmasıyla ortaya çıkmış bir sanat akımıdır. Ortaçağın gotik sanatından da izler taşıyan bu kupa oldukça temiz ve yeni görüntüsü ile dikkat çekmektedir.

Schatz Masa Saati

Schatz Masa Saati; şık bir görünüme sahip Batı Almanya yapımı antika bir parçadır. Parlak altın rengi ve cam fanusu ile dikkat çeken dekoratif bir üründür. Dijital saatlerden ve günümüz saatlerinden farklı olarak özgün ince işçiliği ile antika severlerin beğenisine sunulmuştur.

Bu birbirinden farklı, zamana meydan okumuş, hoş antik ürünler Dekopasaj ile bir tık uzağınızda. Dekopasaj ; antik ürünlerin alım satımında hasar tespitini yaptıktan sonra alıcıya ürünü iletir. Ürünün hasarlı olması durumunda her iki taraf da mağdur edilmeden sorun çözüme kavuşturulur.

Her iki tarafın mağdur olmaması adına müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sistematik bir şekilde çalışan markaya www.dekopasaj.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yüzlerce antik parçanın yanı sıra, vintage ve retro ürünler de barındıran marka aynı zamanda bünyesinde; ikinci el aydınlatma, koltuk, halı ve bahçe balkon mobilyalarını da barındırır. İkinci el mobilya alım satımında hesaplı ve güvenilir bir marka arayışında iseniz Dekopasaj sizlerle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir